Tyson Fury: Já jsem číslo jedna těžké váhy. Hearn chce duel Wilder-Joshua!

Aktuální šampion WBC, Deontay Wilder (41-0-1, 40 KO), postavil svým knockoutem celý boxerský svět na nohy. S prohlášením přispěchal Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) a i promotér aktuální jedničky těžké váhy, Eddie Hearn.


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz


Pořádný poprask způsobil král federace WBC, Deontay „The Bronze Bomber“ Wilder, když po dvou minutách a sedmnácti vteřinách prvního kola knockoutoval Dominica Breazeala. Celý boxerský svět nemluvil o ničem jiném. „Dobrá práce Deontaye Wildera, když knockoutoval Dominica Breazeala. Moje predikce byla tedy zcela správná. Každý, kdo se půjde poměřit s Deontayem Wilderem, dopadne jako Dominic Breazeale a dalších čtyřicet obětí. Anthony Joshuo, dopadneš stejně. To samé se stane i Dillianu Whytovi. Deontay Wilder je nejhrozivější a nejničivější puncher těžké váhy. Škoda, že prohrál s „Gypsy Kingem“. Každý, kdo se postaví před Deontaye Wildera, bude knockoutovaný. Wilder je druhý nejhrozivější muž planety, před ním je jen Tyson „Gypsy King“ Fury, který je číslem jedna. Nikdo mě nemůže porazit.“ – Rýpl si Tyson Fury skrze video.

Se svým prohlášením samozřejmě musel přispěchat i Eddie Hearn, promotér britské hvězdy a aktuálního šampiona WBA, WBO, IBF a IBO, Anthonyho Joshuy. „Impozantní vítězství Deontaye Wildera. Je opravdu vzrušující ho sledovat. On má svoji povinnost za sebou a nyní musí udělat Anthony to samé s Andym Ruizem a následně se musí oba střetnout. Souboj Wildera s Joshuou je tím největší bojem v tomto sportu. Již je čas tento souboj uskutečnit, už žádné výmluvy. Dvě velké, rychlé a nebezpečné těžké váhy, které mrknutím oka dokáží zhasínat soupeře. Tento souboj se musí stát.“ – Prohlásil Eddie Hearn. Je otázkou, jak moc oba tábory chtějí tento souboj, jelikož šampion WBC chce rozdělení výplat stejným dílem. Na tuto podmínku Eddie Hearn nehodlá přistoupit a tak se vesele dohadují již dlouhou dobu.