Tyson Fury: Deontay Wilder byl v tomto souboji daleko lepší, než v tom prvním!

Aktuálně druhý muž světového žebříčku a nový majitel pásu WBC těžké váhy Tyson „Gypsy King“ Fury (30-0-1, 21 KO) si myslí, že forma Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-1-1, 41 KO) v druhém souboji byla mnohem lepší, než v tom prvním.

„Podle mého názoru Deontay hodně vylepšil svůj jab. Používal jej velice dobře. Dokonce jsem byl ohromen jak jej zdvojoval a jakou sílu v něm měl.“ – Začal své povídání po návratu do rodné vlasti jednatřicetiletý Brit. Fury už před odvetným soubojem chválil Wilderovu přední ruku a říkal, že mnoho lidí chválí jeho brutální pravačku, ale zapomíná na kvalitní levačku. „Respekt jeho týmu, protože v tomto ohledu rozhodně zapracovali. V souboji dvou vysokých chlapů je jab vždycky hodně důležitý.“ – Chválil dál Američana, jenž však vydržel pouhých sedm kol.

„Jsem přesvědčený o tom, že v tomto souboji měl daleko lepší formu, než v našem prvním setkání. Nedělám si srandu. Byl to pro mě také o hodně těžší souboj, než minule. Nemohl jsem se k němu tolik přibližovat, protože ten jab byl opravdu hodně tvrdý a důrazný. Hodně se zlepšil, ale byl to můj den.“ – Dokončil své povídání hvězdný „Gypsy King“, který je momentálně držitelem pásu WBC a The Ring Magazine. Oba borce zřejmě bude čekat trilogie v letním termínu, jelikož alabamský knockoutér plánuje aktivování doložky.