Tyson Fury chce knockoutovat další soupeře: Tohle je jen začátek! Nyní je knockoutuji jednoho pro druhém!

Dodržel, co slíbil. Tyson „Gypsy King“ Fury (30-0-1, 21 KO) ukončil před limitem nejobávanějšího muže těžké váhy Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-1-1, 41 KO) a nyní prahne po dalších knockoutech.

Když Tyson Fury mluvil před odvetnou bitvou s Deontayem Wilderem o tom, že se jej chystá knockoutovat, tak mu nikdo nevěřil. Skeptičtí byly fanoušci i odborníci. Jenže jednatřicetiletý obr z Manchesteru udělal maximum pro to, aby dosáhl svého. Svého trenéra a kamaráda Bena Davisona vyměnil za skvělého Sugara Hilla Stewarda, přibral skoro deset kilogramů a v odvetě se do amerického knockoutéra pustil bez bázně a hany. Výsledek? Wilder se poroučel na podlahu ringu ve třetím a pátém dějství. Jeho roh pak demolici zastavil v kole číslo sedm. „Tohle je teprve začátek. Se Sugarem jsme měli na změnu mého stylu pouhých sedm týdnů. Za tak krátkou dobu mi nestihl vštípit všechnu knockoutovou sílu slavného Kronk Gymu, ale učím se rychle a vracím se zpět do práce.“ – Sdělil britským médiím aktuálně nejdiskutovanější muž těžké váhy.

„Další soupeře knockoutuji jednoho po druhém. Nezapomeňte, že se před tím o mě mluvilo jako o muži, který nemá silný úder. Deontay hlásil, že mám místo pěstí polštáře. Myslím si, že ukončení v sedmém kole není špatné když jsem starý tlustý muž bez úderu ne?“ – Rýpl si směrem k Američanovy nový šampion WBC. Fury bude zřejmě moci prezentovat svoji knockoutovou sílu již v červenci tohoto roku, kdy se plánuje trilogie s Wilderem. Aktuální světová pětka a americká dvojka těžké váhy totiž dnes ráno aktivoval doložku o třetím měření sil, které se nejspíše uspořádá opět v Las Vegas.