Tyson Fury by chtěl zápas na domácí půdě v Anglii!

Tyson „Gipsy King“ Fury (27-0-1, 19 KO) se podělil v médiích o svoje pocity a sdělil jedno nečekané přání. Před odvetou s Wilderem by se rád představil domácímu publiku ideálně v Manchesteru. Fury je všude na světě velkým fenoménem, ovšem doma je doma.

Aktuálně třetí muž světového žebříčku a lineární šampion těžké váhy Tyson Fury, by se rád vrátil na domácí půdu. Ve hře by byl zřejmě nějaký dubnový termín. „Gipsy King se naposledy ukázal britskému publiku loni v létě, když v červnu přejel Sefera Seferiho a v srpnu si pohrál s Francescem Pianetou. Následovala hodně očekávaná a napínavá bitva s šampionem WBC Deontayem Wilderem, která skončila remízou. Prozatímní jednání o odvetě nejsou ani zdaleka u konce a Fury by chtěl zůstat aktivní a udržovat se v tempu, proto si zřejmě pohrává s myšlenkou dubnového souboje na domácí půdě.

„ Nezáleží mi na tom, kde se Wilderem utkám. Pokud to bude v Austrálii, nebo Antarktidě nemám s tím žádný problém. Budu boxovat kdekoliv, ale v dubnu bych chtěl bojovat doma v Manchesteru, nebo kdekoliv jinde ve Velké Británii. Po té bych se opět rád utkal s Wilderem. Víte, já ten zápas s Wilderem tolik nepotřebuji. To spíš on potřebuje mě. Byla to jeho ostuda, že prohrál s někým jako jsem já. Já jsem opět šokoval, když jsem dokázal s nejobávanějším knockoutérem držet krok, přeboxovat ho a nakonec remizovat.“ – Hodnotí situaci obr z Manchesteru.