Tyson Fury brutálně zdemoloval Toma Schwarze ve dvou kolech!

Tyson „Gypsy King“ Fury (28-0-1, 20 KO) si podmanil Las Vegas. Pětadvacetiletého Němce, Toma Schwarze (24-1-0, 16 KO), k ničemu nepustil a ukončil jej na konci druhého dějství.


Tyson Fury v Praze 20.6.2019! ⇒ www.tysonfury.cz


Překvapení se nekonalo. Tom Schwarz se sice na vážení posilnil tyčinkou Snickers, aby připomněl fanouškům šok, který jim připravil začátkem měsíce Andy Ruiz Jr. v souboji s Anthonym Joshuou, výkon Američana s mexickými kořeny však zopakovat nedokázal. „Fury, první kolo. Knockoutuji tě v prvním kole.“ – Hlásal sebevědomí německý mladík na vážení. Třicetiletého Brita nezastrašil. Ten se jeho výrokem pouze bavil a bavil se také nástupem do ringu. Na nástupovku použil píseň z filmu Rocky 4, když Apollo Creed nastupoval proti Ivanu Dragovi. V trenýrkách a klobouku s americkými barvami se rodák z Manchesteru protancoval mezi diváky až do ringu.

Následně už začala one man show lineárního šampiona v ringu. Schwarz se snažil, tlačil od začátku souboje, několikrát dokonce dokázal zasáhnout Furyho, ten však s úsměvem pokračoval v otloukání svého oponenta. Již na konci prvního kola se v tváří Toma Schwarze objevila první krev. Mladý Němec tušil, že musí něco změnit a od začátku druhého dějství se pokoušel britského obra zaskočit rychlými výpady. Jenže ten se těmto pokusům vyhl s lehkostí sobě vlastní a trestal svého soka z ústupu. „Gypsy King“ svěsil ruce k pasu, aby bylo vidět, kdo je v ringu pánem. Přední jab a zadní hák přesně nacházel hlavu soupeře, jenž se v čase 2:23 druhého dějství, celý od krve, poroučel poprvé k zemi. Následný tlak lineárního šampiona již ustát nedokázal. Zkušený ringový sudí, Kenny Bayless, raději mezi oba borce skočil a v čase 2:54 duel ukončil.