Tyson Fury: Bití Deontaye Wildera nebude nikdy nuda!

Aktuální šampion WBC těžké váhy Tyson „The Gypsy King“ Fury (30-0-1, 21 KO) se rozhodně těší na třetí zápas s bývalým šampionem Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-1-1, 41 KO) a hodlá jej opět ukončit.

Třetí souboj mezi aktuálním šampionem WBC těžké váhy Tysonem Furym a bývalým šampionem Deontayem Wilderem už moc fanoušků vidět nechce. Odveta totiž byla jasnou záležitostí pro rodáka z Manchesteru, který dokázal alabamského knockoutéra zlikvidovat v sedmi kolech a přitom jej k ničemu nepustil. Trilogie se podle mnohých ponese ve stejném duchu a jejich duel tedy ztrácí na atraktivitě. Většina by raději viděla britské sjednocující derby s Anthonym Joshuou o absolutního krále těžké váhy, ale Fury je vázán smlouvou a duel s Wilderem si hodlá patřičně užít.

„Jsem povinen opět zbít Wildera, ale nudit se u toho určitě nebudu. V předchozím duelu jsem udělal přesně to, co jsem slíbil. Ukončil jsem toho chlapa před limitem přesně tak, jak jsem řekl. Jen málo lidí v profesionálním boxu dodrží své slovo a proto jsem také na svůj výkon tak hrdý. Nyní čekám, až se svět popasuje s koronavirovou pandemii a vše se vrátí do normálu. Pak se i já vrátím ke své práci, kterou jsem započal a kterou rozhodně hodlám dokončit.“ – Prozradil v pořadu Great Morning Britian. Původně na trilogii mělo dojít již 18.7.2020, ale kvůli pandemii koronaviru se předpokládá, že se duel uskuteční až 3.10.2020.