Tyson Fury: Andy Ruiz pokaždé porazí Anthonyho Joshuu!

Aktuální lineární šampion těžké váhy, Tyson „Gypsy King“ Fury (27-0-1, 19 KO), je přesvědčený, že Anthony „AJ“ Joshua (22-1-0, 21 KO) nedokáže v odvetě zdolat Andyho „Destroyer“ Ruize Jr. (33-1-0, 22 KO).

„Myslím si, že Joshua prohraje i odvetu. Styly dělají souboje a ten Ruizův styl je pro něj fatální. Když jsem viděl vcházet Joshuu do ringu, tak na něm nebyla ani kapka potu. Hned jsem si pomyslel, že ten chlapec prohraje a tak se i stalo. Věděl jsem to od první chvíle, kdy jsem ho viděl nastupovat do ringu. Při odvetě to bude stejný scénář, protože Joshuovi nesedí styl Ruize.“ – Rozpovídal se pro média obr z Manchesteru, kterého čeká příští víkend souboj s německým mladíkem, Tomem Schwarzem.

„Podle mého názoru by Andy vyhrál každý zápas s Joshuou. Pokaždé, když by se utkali, by jej Andy porazil. Při pohledu na Joshuovu postavu bylo jasné, že je dobře připravený, ale to nic neznamená. Viděl jsem na něm, že ten večer se mu nechce do ringu. Nechtěl bojovat. Zdálo se mi, že přemýšlí úplně o něčem jiném, než o tom boji, ale to se občas stane, když boxujete na soupeřově půdě. Ten tlak vás zkrátka dožene.“ – Přidal svůj pohled na věc Fury, který s takovými situacemi má bohaté zkušenosti, jelikož boxoval v Německu, tedy na domácí půdě Wladimira Klitschka a v Americe, na domácí půdě Deontaye Wildera.