Tyson: Floyd posadí Logana na zadek!

Bývalý světový šampión Mike Tyson podporuje svého krajana v exhibičním souboji s Loganem Paulem a očekává, že ho Mayweather posadí na zadek!

Bývalý neporažený šampión “Money Pretty Boy” Floyd Mayweather (50-0-0, 27 KO) se vrátí v exhibičním boji. Jeho soupeřem bude známý youtuber Logan Paul.

“Floyd Mayweather je ucelený sportovec, který nikdy prakticky nezačal odpočívat. vždy makal na tisíc procent a po ukončení kariéry je stále v tělocvičně jako doma. Boj s Loganem je skvělá věc, která natáhne k boxu další miliony mladých lidí. Tyhle boje jsou pro tento sport důležité. Věřím, že to bude skvělá podívaná a Floyd ho posadí na zadek”. řekl Legendární Mike Tyson

Logana Paula na youtube sleduje neskutečných 22,6 miliónů uživatelů. Paul není v boxu žádným nováčkem, má za sebou jeden prohraný oficiální zápas tak i výhru v exhibici. Tento zápas bude úplně něco jiného něž s Japoncem, ten boxovat nechtěl, ale Paul boxovat bude, ale stále půjde o exhibici.

Mayweather ukonči profesionální kariéru v roce 2015, kdy jasně vybodoval krajana Andre Berta a obhájil tituly ve velterové váze. V roce 2017 se k boxu vrátil v megazápasu s dvojnásobným šampiónem Conorem McGregorem. Jednoznačnou záležitost ukončil v desátém kole a po zápase hvězdu MMA velmi chválil za to jak se dokázal na zápas připravit.