Tyson chce nyní zápas s bývalým rivalem Lewisem!

Legendární šampión těžké váhy Mike Tyson ztratil zájem o duel s Evanderem Holyfieldem, který rychle prohrál s Vitorem Belfortem a dělá si zálusk na remach s s další legendou Lennoxem Lewisem!

Americký šampión „Iron“ Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) a britský šampión „The Lion“ Lennox Lewis (41-2-1, 32 KO) se utkali 8. června 2002 na galavečeru v americkém Memphisu. Vyhrocenou bitvu ukončil v osmém kole Lewis, když Tyson knockoutoval. V zápase i jasně vedl u všech třech rozhodčích a obhájil tak světové tituly WBC, IBF a IBO.

Ty Lennox následně o rok později obhájil, když v očekávané bitvě porazil legendárního Ukrajince Vitali Klitschka. Klitschko měl velké otevřené rány na obličeji a ringový Lou Moret byl nucen po konzultaci s doktory zápas ukončit. Klitschko vehementně žádal o odvetu, ale Lewis ukončil profesionální kariéru.

Mike Tyson chtěl nyní do exhibičního zápasu nalákat bývalého rivala Evandera Holyfielda, jenře ten před pár týdny prohrál se zápasníkem MMA Vitorem Belfortem a není podle Tysona tak atraktivní pro PPV.  „Evander… Evander je pryč, prohrál a ta loď peněz je pryč. Chci bojovat, chybí mi ten adrenalin. Tak pojďme na to s Lennoxem Lewisem“. Vyzívá svého dalšího přemožitele Tyson, který se do ringu vrátil v listopadu loňského roku v exhibičním duelu s Royem Jonesem Juniorem.