Tým Josepha Parkera odstupuje od jednání na zápas s Chisorou!

Promotér David Higgins dnes oznámil, že tábor novozélandského válečníka Josepha Parkera (25-2-0, 19 KO) již nebude vyjednávat ohledně zápasu s Dereckem Chisorou (29-9-0, 21 KO). Tento souboj se tedy definitivně ruší.

Ze začátku roku to vypadalo na fenomenální rok 2019, ovšem nyní se souboje těžké váhy bortí jako domeček z karet. Nejdříve se zrušil souboj mezi bulharskou „Kobrou“ Kubratem Pulevem a finským obrem Robertem Heleniusem, aby se následně nejspíše zrušil souboj mezi šampionem WBC, Deontayem Wilderem a lineárním šampionem Tysonem Furym. Po té, přišla další rána pro Puleva, kterému ze zápasu couvl i rumunský borec Bogdan Dinu a dnes definitivně padl i souboj mezi Parkerem a Chisorou.

20.4.2019 a londýnská O2 Aréna měli slibovat velkou podívanou těžké váhy. Hned osm chasníků z těžké váhy si to mělo rozdat ve čtyřech duelech. Nyní jeden souboj definitivně odpadl. Novozélandský válečník Joseph Parker se nestřetne s britských chuligánem Dereckem Chisorou a na vině jsou, dle promotéra Higginse, zbytečně se táhnoucí debaty o kontraktech. „ Snažili jsme se tento souboj domluvit dlouhé měsíce a stále nemáme smlouvu. Pouze jsem slyšeli hodně krásný slov, ale smlouva nikde. Jsem si jistý, že chtěli zdržovat schválně, aby měli časovou výhodu. Bohužel tedy musíme tento souboj zrušit.“ – řekl promotér ex-mistra světa WBO.