Tváří v tvář: Tyson Fury vs Deontay Wilder!

Máme zde galerii a video ze včerejšího střetnutí tváří v tvář. Tyson Fury a Deontay Wilder se utkají ještě letos o pás WBC! Kdo z neporažených boxerů ovládne tento duel?

2018 – New York / Las Vegas (datum a místo není potvrzené)
Těžká váha
Deontay Wilder vs Tyson Fury
Neporažená americká jednička a světová dvojka „The Bronze Bomber“ Deontay WILDER (40-0-0, 39 KO) a britská neporažená trojka a světová pětka „King“ Tyson FURY (27-0-0, 19 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový pás WBC!

Máme před sebou další mega zápas těžké váhy. Jeden z nejvíce očekávaných duelů je potvrzen a v ringu uvidíme proti sobě stanout jedny z nejlepších těžkých vah současnosti. Fury vs Wilder a Joshua vs Povetkin jsou jednoznačně nejzajímavějšími duely letošního roku těžké váhy.

Tyson Fury včera jasně vybodoval v desetikolové bitvě 100:90 neškodného Francesca Pianetu a nyní může získat opět světový titul.

Když v roce 2015 porazil nečekaně krále těžké váhy Wladimira Klitschka, tak získal pásy WBA super, WBO, IBF a IBO. O ty následně přišel z důvodu drogového a dopingového skandálu. Letos se vrátil po dvou a půl letech zpět do ringu a dokázal porazit Sefera Seferiho a nyní i Francesca Pianetu a dostal možnost stát se opět světovým šampiónem, tentokrát organizace WBC.

Datum a místo zápasu zatím nebylo potvrzené, ale mělo by se jednat buď o Madison Square Garden v New yorku nebo o Las Vegas. Podrobnosti by měli být zveřejněný v průběhu příštího týdne. Předpokládaný datum zápasu je v listopadu!

Tváří v tvář: Tyson Fury vs Deontay Wilder