Tváří v tvář plná pěstí: Kareš vs Vondráček!

Petr Kareš vs Petr VondráčekMáme zde video ze střetnutí Petra Kareš a Petra Vondráčka, kteří na sebe skočili už během natáčení tváří v tvář ve studiu Ondřeje Novotného. Zápas se měl konat již tento čtvrtek, ale nakonec je odložen!

Již tento čtvrtek otevře své brány galavečer Heroes Gate 25, který se bude konat jako vždy v Praze na Podvinném mlýně. V hlavním zápase jsme měli být svědky dlouho odkládaného duelu dvou nesmiřitelných rivalů Petra Kareše a Petra Vondráčka.

Zápasníci se pře týdnem střetli tváří v tvář ve studiu Ondřeje Novotného a byla z toho pěkná mela. Vondráček obvinil Kareše a následně ho napadl a oba borci se regulérně začali řezat. Chvilku trvalo, než je oba týmy dokázali od sebe odtrhnout a dál pokračoval pořad vždy jen s jedním zápasníkem.

Nakonec však z duelu nic nebude a je posunutý až na další galavečer Heroes Gate. Důvodem je nemoc Petra Vondráčka, který je aktuálně na antibioticích.

Petr Kareš vs Petr Vondráček

„Petr Vondráček je nemocný a nebude schopen nastoupit do zápasu s Petrem Karešem. Do poslední chvíle jsme se pokoušeli tento duel zachránit, ale Petr dostal druhé antibiotika a tento zápas je nereálný, do zápasu ho nepustí lékař. Po dohodě s Petrem Karešem tedy tento zápas odkládáme na další Heroes Gate“. Napsali promotéři galavečera na sociální sítě.