Tváří v tvář: Crawford vs Postol!

Terence Crawford vs Viktor postol23. července nás čeká velmi zajímavý duel mezi Terenecem Crawfordem a Viktorem Postolem o tituly WBO a WBC v super lehké váze! Kdo pozná hořkost první porážky v profi ringu?

23.7.2016 MGM Grand, Las Vegas, Nevada, USA
Super lehká váha
Americká a světová neporažená jednička “Hunter” Terence CRAWFORD (28-0-0, 20 KO) a neporažená světová dvojka a ukrajinská jednička “The Iceman” Viktor POSTOL (28-0-0, 12 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBO a WBC!

Terence Crawford loni po přechodu do super lehké váhy získal hned titul WBO, když zničil v 6. kole technickým knockoutem Francouze Thomase Dulormeho.

Terence Crawford vs Viktor postol

Následně titul obhájil proti kanadské jedničce Dierry Jeanovi, kterého porazil technickým knockoutem v 10. kole a uštědřil mu tak druhou porážku mezi profesionály!

Terence Crawford vs Viktor postol

Letos v únoru titul obhájil naposledy, když opět vyhrál před limitem. V pátém kole porazil TKO krajana Henry Lundyho a nyní tak vyzval ukrajinskou mašinu Viktora Postola!

Terence Crawford vs Viktor postol

Viktor Postol získal pás WBC teprve v posledním zápase 3. října, výhrou nad Argentincem Lucasem Martinem Matthyssem, kterého parádně knockoutoval v 10. kole.

Terence Crawford vs Viktor postol

Kdo ovládne tuto bitvu velikánu super lehké váhy? Kdo bude držet nad hlavou 23. července pásy WBO a WBC?