Tváří v tvář: Canelo vs GGG 3!

Saul Alvarez vs Gennady Golovkin 3Saul Alvarez a Gennady Golovkin stanuli tváří v tvář na tiskové konferenci před jejich třetím střetnutím, kterého se dočkáme 17. září v Las Vegas! Video v článku!

17.9.2022 – Las Vegas, USA
Super střední váha 
Saul Alvarez 🇲🇽🆚🇰🇿 Gennady Golovkin 3
Přímý přenos na DAZN!

Mexická a světová jednička super střední váhy „Canelo“ Saul ALVAREZ (57-2-2, 39 KO) a kazašská a světová jednička střední váhy „GGG“ Gennady GOLOVKIN (42-1-1, 37 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové tituly WBA super, WBO, WBC a IBF!

Jednatřicetiletý Saul Alvarez a čtyřicetiletý Gennady Golovkin se poprvé utkali v roce 2017, kdy se střetli v souboji o pásy WBA super, WBC, IBF a IBO ve střední váze. tehdy zápas skončil spornou remízou. Rozhodčí viděli duel 118:110 pro Alvareze, 115:113 pro Golovkina a jeden rozhodčí duel viděl jako remízový 114:114.

Saul Alvarez vs Gennady Golovkin 3

Odveta se konala přesně rok poté a opět na galavečeru v Las Vegas. Zápas byl i tentokrát, ale dva rozhodčí se přiklonili na stranu mexického boxera 115:113 a jeden rozhodčí duel viděl jako remízový 114:114. Alvarez následně přešel do super střední váhy s odbočkami do polotěžké a Golovkin zůstal ve střední.

Golovkin následně opět získal světové tituly, které sjednotil v posledním duelu letos v dubnu na galavečeru v Japonsku, kde zničil v devíti kolech domácího šampióna Ryotu Muratu a sjednotil pásy WBA super, IBF a IBO. Takže pokud s Alvarezem v září prohraje, tak bude stále šampiónem střední váhy.

Saul Alvarez vs Gennady Golovkin 3

Na druhé straně Saul Alvarez loni v listopadu sjednotil všechny prestižní tituly v super střední váze, když ve vyostřeném souboji ukončil v devátém kole šampióna organizace IBF Calebe Planta. Na začátku května si vyšlápl na šampióna WBA polotěžké váhy, neporaženého ruského bijce Dmitry Bivola, ale tvrdě narazil a prohrál na body 3x 113:115.

A jak duel vidí sázkové kanceláře? Bookmakeři mají celkem jasno a jako velkého favorita zápasu vidí mexickou hvězdu Saula Alvareze s kurzem 1,22. Na čtyřicetiletého veterána gennady Golovkina je vypsán kurz 3,95.