Tváří v tvář: Taylor vs Kopinská!

Katie Tylor vs Karina KopinskáMáme zde video z tiskové konference mezi debutantkou Katie Tylor a polskou boxerkou Karinou Kopinskou. Zápas se bude konat již zítra v Londýně!

26.11.2016 – Wembley Aréna, London, Velká Británie
Lehká váha
Olympijská vítězka z roku 2012 Katie TAYLOR (debut) a polská jednička Karina KOPINSKÁ (7-14-3, 2 KO) se utkají v 6ti kolové bitvě!

Katie je samozřejmě i součástí prosincového galavečera, kde se postaví už k druhému profesionálnímu zápasu.

Katie Tylor vs Karina Kopinská

Katie Talor toho opravdu zvládla v amatérském ringu mnoho a chtěla se s touto částí kariéry rozloučit důstojně na letošních olympijských hrách v RIU, kde obhajovala zlatou medaili z Londýna 2012. Ty se ji ale nepovedli a vypadla už ve čtvrtfinále s finskou reprezentantkou Mirou Potkonen. Tato prohra byla asi největším překvapením mezi ženskými duely na celé olympiádě. Katie se tak rozhodla ke kroku, který se dlouho nabízel a přešla konečně mezi profíky.

Pod svá křídla si ji vzal hvězdný manažer a promotér Edde Hearn z Matchroom boxing, který má pod sebou takové hvězdy jako je Anthony Joshua, Kell Brook, James Degale, Luis Ortiz, Scott Quigg, Anthony Crolla nebo Callum Smith.
Můžeme tak očekávat, že její kariéra půjde rychle nahoru i mezi profesionálními boxerky. Pod Hearnem bude mít to nejlepší zázemí na britských ostrovech a skvělou mediální podporu.