Tváří v tvář: Lebedev vs Gassiev!

Denis Lebedev vs Murat GassievJiž tuto sobotu nás v Ledovém paláci v Moskvě čeká zajímavý galavečer, jehož hlavním zápasem bude duel v křížové váze o tituly IBF a WBA super mezi Denisem Lebedevem a neporaženým Muratem Gassievem!

3.12.2016 – Ledový palác, Moskva, Rusko
Křížová váha
Světová čtyřka a ruská jednička Denis LEBEDEV (29-2-0, 22 KO) a světová jedenáctka a ruská neporažená dvojka „Iron“ Murat GASSIEV (23-0-0, 17 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o tituly WBA super a IBF!

Denis Lebedev vs Murat Gassiev

Lebedev má před sebou první obhajobu pásů WBA super a IBF, které získal v posledním zápase 21. května, když zbil ve dvou kolech argentinskou jedničku Victora Emilia Ramireze (22-3-1, 17 KO). Standardní pás WBA držel od roku 2012 jen s výjimkou malé přestávky v roce 2013, kdy prohrál KO s veteránem Guillermo Jonesem (41-3-2, 31 KO).

Denis Lebedev vs Murat Gassiev

Gassiev v minulosti držel například juniorský pás WBC (ten má v držení například i Fabiana Bytyqi nebo Lucie Sedláčková), pás východu a západu IBF nebo Interkontinentální titul IBF. Nyní má tak před sebou první zápas o titul mistra světa a dá se říct, že se jedná i o zápas o celé Rusko v křížové váze.

Denis Lebedev vs Murat Gassiev

Na galavečeru uvidíme spoustu dalších ruských hvězd. Neporažený Eduard Troyanovsky (25-0-0, 22 KO) bude obhajovat pásy IBF a IBO v super lehké váze, Rakhim Chakhkiev (26-2-0, 19 KO) bude bojovat o mezinárodní pás WBA v křížové váze a ve stejné váhovce si to rozdá o stříbrný pás WBC Dmitry Kudryashov (19-1-0, 19 KO) a Kolumbijec Santander Silgado (27-3-0, 21 KO)

Denis Lebedev vs Murat Gassiev

Denis Lebedev vs Murat Gassiev

Denis Lebedev vs Murat Gassiev