Tváří v tvář: Browne vs Whyte!

Již za dva dny nás čeká souboj Lucas Browne vs Dillian Whyte o stříbrný pás WBC v těžké váze! Udrží australská jednička svou neporazitelnost?

24.3.2018 – O2 Aréna, Greenwich, Velká Británie
Těžká váha
Lucas Browne vs Dillian Whyte
Neporažená australská jednička a světová patnáctka “Big Daddy” Lucas BROWNE (25-0-0, 22 KO) a světová desítka “The Body Snatcher” Dillian WHYTE (22-1-0, 16 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o stříbrný pás WBC!

Lucas Browne vs Dillian Whyte

Lucas Browne získal 5. března 2016 ve strhující bitvě regulérní světový titul organizace WBA, když překvapivě v 10. kole zničil favorita duelu Ruslana Chagaeva. Jenže následně neprošel antidopingovou kontrolou na anabolické steroidy a  čekala ho tak stopka.

Do ringu se vrátil v loňském roce, když na domácím galavečeru knockoutoval amerického boxera Matthewa Greera. nyní má tak před sebou další velmi důležitý duel, který by jej v případě výhry posunul na post vyzyvatele Anthony Joshuy. Jenže Dillian Whyte si bude chtít svůj pás obhájit, neboť chce znova Joshuu do ringu.

Whyte získal stříbrný pás WBC loni 28. října, když na galavečeru v britském Cardiffu jasně vybodoval nevýrazného finského boxera Roberta Heleniuse 118:110 a 2x 119:109.