Turnaj WBSS i v těžké váze? Kalle Sauerland se rozpovídal o dalším ročníku boxerské ligy mistrů!

Další ročník World Boxing Super Series by mohl nabídnout dvě hodně zajímavé pyramidy. Prvním turnajem by mohl být střet ženských válečnic. V druhém případě by mohlo jít o dlouho vytoužený turnaj těžkých vah.

Boxerská liga mistrů těžkých vah? Co na to říkáte? To, co si nejeden fanoušek přál od založení WBSS by mohlo přijít již příští rok, ale velká jména v turnaji nehledejte. Účastnit by se rozhodně neměl aktuální král těžké váhy Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO), ani jeho oběť Anthony „AJ“ Joshua (22-1-0, 21 KO). Dále v turnaji určitě nenajdeme šampiona WBC Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (41-0-1, 40 KO) a ani lineárního šampiona Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO). Přesto by obsazení mohlo být hodně zajímavé.

„Rozhodně přemýšlím nad Dillianem Whytem, Dereckem Chisorou, Danielem Duboisem, Filipem Hrgovičem, nebo Agitem Kabayelem. Dokázal bych si v tomto projektu představit tak 12-13 jmen, ale museli by jsme to omezit na osm. Možná by jsme mohli udělat i nějakou kvalifikaci do tohoto turnaje. Možností je rozhodně mnoho. Určitě těžkým vahám musíme zaplatit více, než vydělávají jiní. Všechno je to o penězích.“ – Rozpovídal se o ďábelském plánu Kalle Sauerland. S největší pravděpodobností se nezúčastní Dillian Whyte, který má slíbený titulový souboj s Deontayem Wilderem, jenž by měl přijít na řadu v květnu.