Trutnov zažije titulovou nálož!

Galaodpoledne boxu Trutnov 2016Pomalu se již blíží letní termín 2.7. v ten den se bude konat druhý ročník galaodpoledne boxu v Trutnově pod otevřeným nebem a bude se rozhodně na co koukat! V ringu uvidíme trutnovské borce Mráze, Synka, Marvana a Nevečeřala, ale také Parlagiho, Vencla nebo Waltera!

2.7.2016 Trutnov – Buřtárna u Pěti buků
Start: 15:00
Vstup: 300 kč

Vstupenky můžete zakoupit:
Buřtárna u Pěti buků,
K Pěti bukům 686, 541 02 Trutnov
Telefon: 776 013 576

Sport Bar 21
Jihoslovanská 164, 541 02 Trutnov
Telefon: 775 739 835Galaodpoledne Trutnov 2016

Druhý ročník tohoto galaodpoledne bude stejně jako loni pořádat trenér a rozhodčí Karel Kubec, který se dokonce sám postaví do ringu proti Matoušovi Rajmontovi v exhibičním utkání. Matouš Rajmont bude celý galavečer jako vždy moderovat.
Jako RingGirl se opět představí trutnovská kráska Barbora Zámečníková.
Jsme velmi rádi, že stránky budou opět patřit mezi hlavní mediální partnery této akce.
Nově se této akce zúčastní i webový magazín bojových umění Czechfighters.cz, za což jsme velice rádi!

A na jaké zápasy se můžeme těšit?
Prozatím je potvrzených 5 amatérských a 7 profesionálních duelů. Dále se intenzivně jedná s Českou paraboxerskou asociací, aby se mohl stejně jako loni uskutečnit zápas paraboxerů.

Mezi amatéry uvidíme například aktuálního mistra republiky v kadetech Pavla Nevečeřala nebo vicemistra republiky Jakuba Hátle.

Nejvíce se však těšíme na profesionální duely, kterých bude celkem 7 a máme se na opravdu na co těšit. 2 duely budou ohodnoceny naší cenou pásem Proboxing.cz a to souboje Jakub Synek vs Daniel Vencl a zápas Richarda Waltera.
Dokonce uvidíme souboj o titul mistra světa a v něm Martina Parligiho. Ovšem o tomto duelu zatím nemůžeme prozradit více.
V ringu uvidíme boxery Jakuba Synka, Martina Mráze, Ondřeje Marvana, Petra Chmelíka, Daniela Vencla, Martina Parlagiho, Richarda Waltera, Viktora Biščák, Františka Kynkala nebo Petra Fröhlicha.

Potvrzené dvojice:
Křížová váha – 10 kol
Jakub Synek (6-0-1, 2 KO) vs Daniel Vencl (4-0-0, 2 KO)Daniel Vencl vs Jakub Synek
Dlouho očekávaný duel, ve kterém bude Daniel Vencl obhajovat náš pás Proboxing.cz, který získal letos v únoru výhrou nad Ludvíkem Giňou v Poděbradech!

Těžká váha – 6 kol
Martin Mráz (4-0-0, 3 KO) vs František Kynkal (5-10-0, 4 KO)Martin Mráz vs František Kynkal
Velmi zajímavý souboj mezi neporaženým domácím bijcem Martinem Mrázem a přemožitelem legendárního Danny Williamse Františkem Kynkalem.

Super střední váha – 4 kola
Petr Chmelík (1-0-0, 0 KO) vs Ondřej Schwarz (Debut)Petr Chmelík vs Onsřej Schwarz
Přesně po roce se do ringu vrací trutnovský boxer Petr Chmelík, který loni předvedl krvavou bitvu s klubovým parťákem Ondřejem Marvanem, nyní se proti němu postaví debutant mezi profíky Ondra Schwarz.

Křížová váha – 4 kola
Viktor Biščák (6-0-0, 3 KO) vs Petr Fröhlich (0-4-1, 0 KO)Viktor Biščák vs Petr Frohlich
Neporažený slovenský bijec se poprvé představí na české půdě, aby se ukázal i českým fanoušků. Ačkoliv Petr nemá na svém kontě jedinou výhru, tak loni dokázal s favoritem Jakubem Synkem zaboxovat remízu, což jen dokazuje, že to je také skvělý boxer.

Exhibiční utkání – 3 kola
Karel Kubec vs Matouš RajmontKarel Kubec vs Matouš Rajmont

Partneři:
Up Group
Sport bar 21
Josef BEČKA Autodoprava
West elektro
Autoservis Roman Špaček
Skútry Sněžné Martin Doulik
Inex Spedition
Buřtárna u pěti Buků
Podlahy Pavel Škop
Solun