Trutnov se připravuje na završení sezóny nabitým galaodpolednem profesionálního a amatérského boxu pod otevřeným nebem!

Galaodpoledne boxu Trutnov4. Července se bude konat galaodpoledne profesionálního, amatérského, manažerského boxu, ale také paraboxu v Trutnově!
Startovní listina je nabitá k prasknutí, tak se pojďme na ni trochu podívat!

4.7.2015 18:00, Buřtárna U Pěti Buků – Trutnov
Galaodpoledne boxu – vstupné 80 kč!
Za 14 dní nás čeká galaodpoledne pod otevřeným nebem, který opět pořádá výborný trenér, rozhodčí a ikona Trutnovského boxu Karel Kubec.
Na programu budou zápasy amatérského boxu, profesionálního boxu, manažerské extraligy boxu, ale také nového odvětví v České republice paraboxu. Mezi boxerské duely bude vložen dokonce jeden zápas bojovníků v MMA!
Toto galaodpoledne tak nabídne box ve všech jeho formách, můžete se tak těšit na skvělé boxerské duely, českou hudební kapelu The Tap Tap a samozřejmě na vůni kýty a pořádného pití!
Akcí bude provázet jeden z nejlepších moderátorů nejen sportovních akcí Matouš Rajmont!
Galaodpoledne boxu Trutnov
Amatérský box
V amatérském boxu se mimo jiné představí Trutnovský Pavel „Medvídek“ Nevečeřal, který změří síly s Chlumeckým odchovancem Filipem Knorem. Další duel nabídne souboj klubových parťáků juniorského vicemistra ČR z roku 2013 Romana Kubáta s Alešem Včelišem.
Parabox
V historicky druhým oficiálním zápase na půdě ČR si to rozdají paraboxeři Zdeněk Krupička z Pražského klubu SAC Praga a Znojemský Jan Matoušek.
V manažérské extralize boxu se utkají výborní boxeři Josef Horáček a Mario Prokeš.
Exhibiční zápasy
Galadodpoledne nabídne i dvě exhibiční utkání. V MMA se utkají borci z domácího Trutnovského oddílu Highlanders se kterým BC Trutnov úzce spolupracuje a v poloprofesionálním boxu si střihnou debut v ringu šéfredaktor Proboxing.cz Marek Jelínek s domácím borcem Radkem Kubátem.
Hlavními zápasy galaodpoledne budou 3 duely profesionálních boxerů!
Těžká váha
„Viking“ Martin MRÁZ (2-0-0, 2 KO) se postaví ke svému třetímu profi zápasu a do cesty se mu postaví boxer z Ústí nad Labem Radek VAŘÁK (1-3-0, 0 KO), který boxoval dokonce s legendárním přemožitelem Mika Tysona – Dannym Williamsem.
Super střední váha
Česká dvojka Ondřej MARVAN (1-0-0, 1 KO) se postaví proti české trojce Petrovi CHMELÍKOVI (1-0-0, 0 KO) z Jaroměře. Vyzve vítěz tohoto duelu českého šampióna Tomáše Mana?
Polotěžká váha
Domácí borec Jakub SYNEK (4-0-0, 1 KO) se utká se zástupcem Mosteckého boxu Petrem FRÖHLICHEM (0-1-0, 0 KO). Jak Synek se případným vítězstvím posune blíže k souboji o český titul!

Galaodpoledne boxu Trutnov

Letos v březnu se konal v Trutnové parádní galavečer profesionálního a amatérského boxu, který se náramně povedl a my byli u samozřejmě u toho.
⇒Zde si můžete připomenout zápasy, které pro Vás natočila východočeské televize V1⇐