Trutnov: Kompletní startovka v čele s Martinem Parlagim!

Galaodpoledne Trutnov 2016Máme zde finální startovku galaodpoledne boxu v Trutnově 2.7.2016! Uvidíme domácí borce Jakuba Synka, Martina Mráze, Ondřeje Marvana, Pavla Nevečeřala, ale také Dana Vencla, Martinu Schmoranzovou, Richarda Waltera a především tuzemskou hvězdu Martina Parlagiho!

2.7.2016 Trutnov Buřtárna u pěti buků 
Start 15:00 – Vstup: 300 kč – Grilování – After párty
Pořadatel: Boxing Club Trutnov
Hosté: Ondřej Pála, Václav Pejsar a Eva Vrabcová Nývltová!
Moderátor: Matouš Rajmont
Ring Girl: Barbora Zámečníková a Michaela Tošovská
Mediální Partner: ProBoxing.cz a Czech fighter

Vstupenky můžete zakoupit:
Buřtárna u Pěti buků,
K Pěti bukům 686, 541 02 Trutnov
Telefon: 776 013 576

Sport Bar 21
Jihoslovanská 164, 541 02 Trutnov
Telefon: 775 739 835Galaodpoledne Trutnov 2016

Druhý ročník tohoto galaodpoledne bude stejně jako loni pořádat trenér a rozhodčí Karel Kubec, který se dokonce sám postaví do ringu proti Matoušovi Rajmontovi v vloženém zápasu. Matouš Rajmont bude celý galavečer jako vždy moderovat.
Jako RingGirl se opět představí trutnovská kráska Barbora Zámečníková a k ní se přidá Michaela Tošovská.
Jsme velmi rádi, že naše stránky budou opět patřit mezi hlavní mediální partnery této akce.
Nově se této akce zúčastní i webový magazín bojových umění Czechfighters.cz, za což jsme velice rádi!

A na jaké zápasy se můžeme těšit?
Čeká nás 5 amatérských a 7 profesionálních duelů z nichž dva budou o tituly UBO. Jakub Synek a Daniel Vencl se utkají o baltickou verzi a Martin Parlagi s Francisem Miyeyushem o Interkontinentální.Galaodpoledne Boxu Trutnov

1. Aleš Včeliš vs Roman Hořejší

2. Martina Schmoranzová vs Lenka Petříková

3. Pavel Nevečeřal vs Daniel Trikal logo

4. Vít Štelzer vs Matěj Hudák

5. Jiří Vosecký vs Vilda Farkač

Karel Kubec vs Matouš Rajmont

1. Viktor Biščák vs Petr Frohlich

2. Richard Walter vs Erik Vondrášek

3. Petr Chmelík vs Ondřej Schwarz

4. Ondřej marvan vs Josef Obešlo

5. Martin Mráz vs František Kynkal

6. Daniel Vencl vs Jakub Synek

7. Martin Parlagi vs Francis Miyeyusho

Sponzoři a partneři:
Up Group
Sport bar 21
Josef BEČKA Autodoprava
West elektro
Autoservis Roman Špaček
Skútry Sněžné Martin Doulik
Inex Spedition
Buřtárna u pěti Buků
Podlahy Pavel Škop
Solun
Box Events