Trilogie bude uzavřena! Šour vs Pejsar již tuto sobotu!

Pavel Šour vs Václav PejsarDva Plzeňáci. Dva bývalý čeští šampióni. To jsou Pavel Šour a Václav Pejsar. Utkali se ve dvou strhujících bitvách, které ovládl Šour. Kdo ovládne třetí bitvu? Přímý přenos na ČT 4 Sport!

25.6.2022 – Sluneta, Ústí nad Labem, ČR
Bridegerweight
Pavel Šour 🇨🇿🆚🇨🇿 Václav Pejsar
Přímý přenos na ČT 4 Sport!

Česká dvojka těžké váhy „Pablo“ Pavel ŠOUR (15-9-0, 10 KO) a  česká dvojka křížové váhy Václav PEJSAR (19-13-0, 15 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český národní titul ČUBP v nové váhové kategorii Bridegerweight!

Devětatřicetiletý Pavel Šour a o dva roky mladší Václav Pejsar se poprvé střetli v prosinci 2017 na domácím galavečeru v Plzni o český titul ČUBP v těžké váze. Vyhrocený krvavý duel byl nakonec ukončen po osmém kole ringovým lékařem a rozhodčí museli zápas nabodovat. Všichni tři viděli jako vítěze Pavla Šoura a ten tak získal titul.

Pavel Šour vs Václav Pejsar

O půl roku později se konala plánovaná odveta, tentokrát v Grand Hotelu Pupp v Karlových varech. Odveta nabídla mnohem vyrovnanější podívanou oproti prvnímu zápasu a bylo odboxováno všech deset vypsaných kol. O zápase tak opět museli rozhodnout bodoví sudí, kteří jako vítěze viděli Pavla Šoura a ten tak pás obhájil.

Pavel Šour vs Václav Pejsar

Nyní nás tak čeká třetí vzájemná bitva. Pavel Šour zůstal v nejtěžší váhové divizi, ale Václav Pejsar po druhé prohře s Šourem přešel do křížové váhy a tak se třetí duel bude konat na půl cesty mezi těmito váhovými kategoriemi. Tou váhovou kategorií je Bridegerweight, která je do 101,6 kilogramů a jako první na světě ji začala používat organizace WBC.

Pavel Šour vs Václav Pejsar