Triller do teď nevyplatil výplaty za zápasy!

Kubrat Pulev vs Jerry Forrest14. května se konal Kalifornii galavečer, který pořádala promotérská skupina Triller a vítězství tam slavili Kubrat Pulev nebo Sergey Kovalev. Nyní vyšlo najevo, že boxeři nedostali zaplaceno!

Galavečer nabídl skvělou podívanou i překvapení. Bulharská kobra Kubrat Pulev jasně vybodoval Američana Jerry Forresta a ruský navrátilec mezi šestnáct provazů Sergey Kovalev přetlačil na body Tervela Puleva. O velké překvapení se postaral Americký boxer Jurmain McDonald, jenž ve druhém kole knockoutoval Evana Holyfielda a uštědřil mu tak první profesionální porážku kariéry.

Sergey Kovalev vs Tervel Pulev

Nyní však vyšlo najevo, že skupina Triller nevyplatila všechny výplaty jak měla. Původně chtěla od boxerů odložení plateb o 75 dní, ale na to boxeři nepřistoupili a nakonec padla dohoda, že výplaty za zápasy budou vyplaceny se zpožděním do konce května.

Jurmain McDonald vs Evan Holyfield

Část výplaty dostal Jerry Forrest, ale Tervel a Kubrat Pulev nedostali zatím ani dolar a ruský boxer Sergey Kovalev také ostrouhal a nemá z Trilleru zatím žádnou platbu. Neboť nebyl termín dodržen, bude s největší pravděpodobností Ryanovi Kavanaughovi odebrána tamní licence.