Trenér Ruize: Andy o odvetě ještě neřekl ani slovo!

Aktuální šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO, Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO), se již sice podle vlastních slov připravuje na odvetu s Anthonym „AJ“ Joshou (22-1-0, 21 KO), ovšem smlouvu ještě nepodepsal.

V pátek proběhla světovými médii skvělá zpráva. „Odvetný souboj mezi Andym Ruizem a Anthonym Joshou je připravený a proběhne 7.12.2019 v Saúdské Arábii.“ – Tak zněla většina informací na zahraničních fórech. Dokonce i Matchroom Boxing se streamingovým gigantem DAZN oficiálně potvrdili souboj, jako hotový. Jenže devětadvacetiletý Američan s mexickými kořeny ještě nepodepsal smlouvu ohledně druhého souboje a hodlá si vydupat větší finanční odměnu, než je původně slibovaných devět milionů dolarů. A ani se svým týmem o odvetě ještě nemluvil, což potvrdil i jeho trenér Manny Robles.

„Andy z nějakého důvodu mlčí. Pořadatelé již oznámili, že bojujeme v Saúdské Arábii, ale Andy k tomuto tématu ještě nepromluvil. Musíme tedy počkat na jeho prohlášení.“ – Uvedl pro server Fighthype trenér aktuálního krále těžké váhy. „Můžeme bojovat kdekoliv a kdykoliv, protože to dělají skuteční šampioni. Pokud musíme jet do Saúdské Arábie, nebo Walesu, tak to uděláme. Uděláme to, co nám říká smlouva. Samozřejmě, že Anthonymu dáme odvetu, protože jsme s ní souhlasili ve smlouvě.“ – Prohlásil Manny Robles, který se tímto vyhlášením snaží trošku krotit emoce. Každopádně jeho svěřenec zřejmě hodlá využit situace a chce si vydupat mnohem lepší platové podmínky.