Trenér Andyho Ruize: Joshua inkasoval náhodný úder čtyřikrát?

Trenér Andyho „Destroyer“ Ruize Jr. (33-1-0, 22 KO), Manny Robles, se jal komentovat kontroverzní prohlášení Anthonyho „AJ“ Joshuy (22-1-0, 21 KO), který prohlásil, že vítězství Američana způsobil lucky punch.

„Byl to lucky punch. Nevím, jaké to je mít otřes mozku, ale po duelu jsem ani nevěděl, ve kterém kole souboj skončil. Jsem v šoku, že Ruiz potřeboval další čtyři kola, aby mě ukončil. Když ho v odvetě pošlu na zem, tak už nevstane.“ – Rozpovídal se o své první profesionální porážce hvězdný Brit. To samozřejmě nenechalo v klidu tábor aktuálního krále těžké váhy, Andyho Ruize a s prvním komentářem přispěchal trenér devětadvacetiletého Američana, Manny Robles. „To chce jako tvrdit, že byl čtyřikrát v problémech po náhodném úderu? To nechápu. Může zvedat činky a dělat všechno možné, ale jakmile na jeho bradu zafouká vítr, tak má problémy vstát.“ – Opřel se do rodáka z Watfordu.

„To je velká otázka před odvetou. Jak se Joshua vypořádal s těmi údery? Jak se vypořádal se čtyřmi knockdowny? Andy vstal z počítání a byl schopný přijmou další tvrdé údery. Joshua nikoliv. Ve druhém souboji se všechno ukáže. Ukáže se, jak se s tím vším dokázal vypořádat, ale nemyslím si, že bude v lepší formě, než v jaké byl v prvním souboji.“ – Dokončil své povídaní trenér aktuálního držitele titulů WBA, WBO, IBF a IBO. Odveta obou chasníků by se měla odehrát 7.12.2019 v saúdskoarabském Rijádu, ale je zde stále mnoho otázek, jestli na ni skutečně dojde.