Top Rank posiluje svoji stáj. Aktuálně s nimi podepsal Carl Fampton.

Bývalý světový šampion dvou váhových kategorií a aktuální světová pětka pérové váhy, Carl „The Jackal“ Frampton (26-2-0, 15 KO) podepsal smlouvu s americkou stájí Top Rank. Zařadil se tak po bok Tysona Furyho a dalších.

Dvaatřicetiletý Frampton platí za jedno z největších jmen nižších váhových kategorií a bude tak jistě cenou posilou stáje Top Rank a ESPN. „Je to úžasná zpráva, že se k nám Carl Frampton připojí. On je ztělesněním pravého bojovníka a my jsme hrdí, že s ním můžeme spolupracovat. Budeme se snažit o to, aby se stal opět světovým šampionem.“ – Hlásil Bob Arum jemuž Top Rank patří. „ Je mi velkou ctí spojit svoji poslední kapitolu kariéry právě s promotérskou skupinou Top Rank. V současné době je moji prioritou souboj s šampionem WBO, Oscarem Valdezem, který pod tuto stáj patří také. Cítím, že svého cíle dosáhnu společně s MTK, Top Rankem a Bobem Arumem.“ – Prohlásil sám „Šakal“.

Frampton ve své kariéře poznal jen dva přemožitele. S Leem Santa Cruzem první souboj těsně vyhrál, bohužel odvetu těsně prohrál. Následně se z amerického turné vrátil zpět do Velké Británie, aby nastartoval svoji kariéru. Na domácí půdě zdolal Horacia Garciu, Nonita Donaireho a Luka Jacksona. Po té, měl přijít bonbónek v podobě britského derby s neporaženým Joshem Warringtonem o titul IBF v pérové váze. Framtpon byl favoritem, ale osmadvacetiletý rodák z Leedsu odmítl svůj pás předat a belfastského „Šakala“ přejel senzačně 116-112, 116-112 a 116-113. „Jsem potěšen, že jsme dosáhli dohody s Top Rankem a budeme moci společně propagovat Carla.“ – Ohodnotil situaci promotér Frank Warren.