Top Rank a Premier Boxing Champions zrušily všechny svoje galavečery až do konce dubna!

Promotérské stáje Top Rank Boxing a Premier Boxing Champions zrušily, kvůli koronavirové pandemii, všechny svoje galavečery na březen i duben. Podle zákulisních informací jsou v ohrožení i květnové akce.

Situace okolo koronavirové pandemie neutichá a promotérské stáje musí rušit plánované galavečery na březen i duben. „V první řadě je pro nás nejdůležitější zdraví a bezpečnost všech boxerů, fanoušků a těch, kteří dohlíží na všechny naše akce. Všichni jsme zklamaní. Nyní musíme počkat až dostaneme více informací. Až se situace uklidní, tak začneme připravovat nové galavečery.“ – Prozradil Tom Brown, jenž zastupuje stáj Premier Boxing Champions. Americká stáj samozřejmě svým fanouškům slíbila vrácení peněz. Nejhůře jsou na tom však bojovníci, kteří investovali velké množství času, sil a peněz do příprav a všechno přišlo vniveč.

Stejné stanovisko zaujala i stáj Top Rank Boxing v čele s Bobem Arumem. „Kvůli pandemii koronaviru rušíme všechny své galavečery na březen i duben. Situaci nadále sledujeme a jakmile to bude možné, tak všechny zrušené eventy přeplánujeme. Zdraví a bezpečí našich bojovníků, fanoušků a personálu je nejdůležitější. Nyní zvažujeme další kroky. Díváme se vpřed a jakmile to bude možné, tak našim fanouškům začneme opět přinášet špičkový box. Bohužel nyní musíme myslet všichni na své zdraví a preventivně vše zrušit.“ – Sdělil Bob Arum. Fanoušci tak stoprocentně přijdou o titulovou bitvu šampiona WBC a IBF Artura Beterbieva (15-0-0, 15 KO) s Fanlong „Cold Blood“ Mengem (16-0-0, 10 KO) a neuvidíme ani sjednocující duel bantamové váhy mezi šampionem WBA a IBF Naoyou „Monster“ Inouem (19-0-0, 16 KO) a šampionem WBO Johnem Rielem „Quadro Alas“ Casimerem (29-4-0, 20 KO).