Tony Yoka se vrátí 28. února!

Na konci února nás čeká zajímavý titulový zápas v těžké váze. Síly změří neporažení boxeři Tony Yoka a Petar Milas. Vítěz si z ringu odnese Evropský pás EBU-EU!

28.2.2021 – Nantes, Francie
Těžká váha
Tony Yoka vs Petar Milas

Neporažená francouzská jednička a světová dvanáctka „La Conquete“ Tony YOKA (9-0-0, 7 KO) a neporažená chorvatská trojka Petar MILAS (15-0-0, 11 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o pás Evropské Unie EBU-EU!

Olympijský vítěz a amatérský mistr světa Tony Yoka naposledy boxoval letos 27. listopadu, kdy vybodoval rumunského boxera Christiana Hammera 3x 100:89. Promotéři plánovali souboj s Milasem již na konec prosince, ale Yoka si v zápase s Hammerem poranil ruku a zápas je tak naplánován na poslední únorový den.

Chorvat Milas odboxoval loni dva zápasy. Nejdříve v dubnu v šesti kolech zdemoloval rodáka z Kazachstánu Denise Bakhtova a následně v říjnu vybodoval v těžkém zápase Jihoafričana Johnnyho Mullera.

Od té doby nebyl Milas v ringu a vrací se tak po roční pauze. Zároveň to ´pro něj bude první zápas mimo rodné Chorvatsko a Německo. Yoka bude v tomto zápase jasným favorite a Milas může jen překvapit.