Tony Yoka podepíše smlouvu se stájí Top Rank Boxing!

Podle veškerých zákulisních informací podepíše zlatý olympijský medailista z Ria a aktuální světová třiačtyřicítka těžké váhy Tony „La Conquete“ Yoka (7-0-0, 6 KO) promotérskou smlouvu se stájí Top Rank Boxing.

Sedmadvacetiletý Francouz platí za jednoho z největších talentů těžké váhy. Mistr světa mezi amatéry z roku 2015 a olympijský vítěz z roku 2016 zatím čeří vody nejtěžší váhové kategorie bez zaváhání. V minulém roce se stal rodák z Paříže katem německých obrů, když ve třech kolech vyprovodil Alexandera Dimitrenka a následně také ve třech kolech zbil Michaela Wallische. Původně měl Yoka stihnout v prosinci ještě jeden souboj s Christianem Hammerem, ale ten se nakonec odložil na dobu neurčitou.

Nyní 201 centimetrů vysoký Yoka mění promotéra a podepisuje smlouvu se stájí Top Rank Boxing, jenž patří mocnému Bobu Arumovi. Tím pádem se mladému válečníkovi otevírá nový trh v zámoří s nepřeberným množstvím kvalitních soupeřů. Vždyť má za stájové kolegy taková jména jako je Bryant Jennings, Agit Kabayel, Kubrat Pulev, či Tyson Fury. Se silným promotérem v zádech by mohla francouzská hvězda pomalu přemýšlet nad titulovými bitvami.