Tony Bellew: Deontay Wilder ukázal lví srdce a Tyson Fuy potvrdil, že je fenomenální boxer!

Tony Bellew vs Ilunga Makabu

Bývalý světový šampion křížové váhy Tony „Bomber“ Bellew (30-3-1, 20 KO) se rozpovídal o odvetě mezi svým krajanem a aktuálním králem těžké váhy Tysonem „The Gypsy King“ Furym (30-0-1, 21 KO) a americkým knockoutérem Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-1-1, 41 KO).

Koncem února tohoto roku ochutnal nejobávanější knockoutér těžké váhy Deontay Wilder poprvé v kariéře porážku. Britský obr Tyson Fury jej zle zbil v sedmi kolech a obral jej o pás šampiona WBC. Čtyřiatřicetiletý Američan však ukázal velké srdce a přestože dostával obrovskou nakládačku, tak duel zabalit nehodlal. To za něj musel udělat roh, který raději vhodil ručník, aby chránil zdraví svého bojovníka. „Za tu odvetu s Furym si Wilder zaslouží úctu a respekt, protože dostal fakt solidní výprask, ale duel nezabalil. Naopak ukázal lví srdce. Věřte mi, že ten chlap se vrátí silnější.“ – Rozpovídal se pro Sky Sport Tony Bellew.

Rodák z Liverpoolu věří, že jeho krajan bude tím jediným mužem, jenž zvládne porazit „Bronzového Bombarďáka“. Ostatní už takové štěstí mít nebudou. „Ne každý zvládne vymyslet tak dokonalou taktiku, jako Tyson Fury, takže si nemyslím, že se Wilder pak stane snadnou kořistí pro ostatní borce. V předchozích duelech to nikdo nezvládl. Nikdo nedokázal uniknout jeho obávané pravačce. Tyson Fury je zkrátka fenomenální boxer a nepředpokládám, že by někdo z ostatních bojovníků dokázal to, co dokázal on.“ – Dokončil své povídání sedmatřicetiletý „Bomber“.