Tomáš Bezvoda opět v ringu!

Českou hvězdu Tomáše Bezvodu čeká v německém Norimberku souboj s rodákem z Arménie boxujícím za Německo, Martenem Arsumanjanem. Zápas je vypsán na 6 kol.

5.5.2018 – Norimberk, Německo
Super střední váha
Tomáš Bezvoda vs Marten Arsumanjan
Česká trojka „Tommy El Magico“ Tomáš BEZVODA (5-1-0, 2 KO) a německá neporažená osmnáctka Marten ARSUNMANJAN (6-0-1, 2 KO) se utkají v zápase vypsaném na 8 kol

Tomáš Bezvoda se po skvělé amatérské kariéře přesunul mezi profíky v roce 2016, ve kterém odboxoval celkem 5 zápasů. Nejdříve v prvním kole zdemoloval Josefa Holuba, poté vybodoval Ondřeje Marvana a v Itálii dokonce překonal domácího Andreu Roncona.

Následně se vydal na souboj do Německa, kde nestačil na rakouského reprezentanta Arbi Chakaeva a prohrál s ním na body. Poté přišel mega souboj v Karlových Varech s Anatoli Hunanyanem. Ostře sledovanou bitvu vyhrál na body 58:56 a 2x 58:57.

Ondřej Marvan vs Tomáš Bezvoda

Skvěle nastartovaná kariéra dostala trhlinu, když začal mít Tomáš zdravotní problémy. infekční mononukleóza a zranění periferního nervů na pravé ruce jej vyřadilo z ringu na skoro 18 měsíců.

Jenže Tomáš je bojovník a letos se vrátil mezi šestnáct provazů a 4. března zničil ve dvou kolech Bohuslava Jana. Zítra jej čeká druhý zápas po zranění a v německém Norimberku se utká s Martenem Arsumanjanem, jenž ještě v ringu nepoznal porážku.

Arsunmanjan se již loni utkal s českou jedničkou Markem Procházkou. Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou a Marek si z Německa dovezl důležitý výsledek. Dokáže Bezvoda navázat na Marka Procházku?