Tom Loeffler by chtěl vidět bitvu mezi Klitschkem a Wilderem!

Ředitel promotérské skupiny K2 Promotions bratří Klitschků a hlavní promotér kazašské mlátičky, Gennady Golovkina, Tom Loeffler se skrze média vyjádřil koho by chtěl vidět v ringu proti ukrajinské legendě, Wladimiru Klitschkovi (64-5-0, 53 KO).

Hodně diskutovaným tématem se stal návrat ukrajinské legendy a bývalého krále těžké váhy Wladimira „Dr.Steelhammer“ Klitschka, který toto pondělí oslavil své 43. narozeniny. Aktuálně se totiž ví, že stramingová společnost DAZN položila na stůl balím osmdesáti milionů dolarů za případný návrat obrovitého Ukrajince a ten je zřejmě, podle zákulisní šeptandy, ochoten tuto nabídku přijmout. Měl by to být definitivně poslední pokus bývalého šampiona stát se po třetí mistrem světa těžké váhy. Nyní tuto tezi ještě přiživil ředitel stáje K2 promotions, Tom Loeffler. „ Byl to skvělý šampion a měl dlouhé dominantní období v těžké váze. Lidé ho chtějí vidět opět v ringu.“ – začal své povídání Loeffler.

„ DAZN mu nabídla obrovský balík peněz, když se vrátí. On je jedno z těch jmen, které chtějí fanoušci zpět v ringu. I já bych ho chtěl vidět zpět v ringu. Nevím jestli je spokojený s tím, co v kariéře dosáhl. Víte, jeho bratr Vitali byl v minulém roce uvedený do síně slávy a nyní je starostou Kyjeva a Wladimir měl jednu z nejdelších šňůr obhajob v historii. Je to celé na něm, ale z toho, co postuje za videa a fotky, to vypadá, že mu to stále vrtá hlavou. Byl tak blízko, aby knockoutoval Anthonyho Joshuu ve Wembley, ale mnohem radši bych ho viděl v ringu s Deontayem Wilderem. Deontay má obrovskou sílu a podle mě by to byl jeden z nejlepších bojů současnosti.“ – Prozradil svoje tužby ředitel K2 Promotions.