Toljovi uteklo první kolo a v Maďarsku prohrál těsně na body! VIDEO!

Anatoli Hunanyan vs Norbert HarcsaČeská jednička střední váhy Anatoli Hunanyan se poprvé v profesionálním boxu představil na zahraničním galavečeru a je z toho bohužel prohra na body 3x 56:57 s domácím Norbertem Harcsou.
Zoltan Kovacs opět vyhrál a upevnil si pozici Maďarské jedničky v super pérové váze!

VÝSLEDKY – Millenaris Theater, Budapešť, Maďarsko
Střední váha


Anatoli Hunanyan (7-1-0, 4 KO) poznal v profi ringu prvního přemožitele, kterým je Maďar Norbert Harcsa (4-0-0, 1 KO).
Nemůžeme říci, že by byl maďarský boxer kvalitnější než rodák z Arménie, ale vyhrál zaslouženě.
Vše rozhodlo první kolo, ve kterém Tolja trochu zaspal a nechal se v první minutě zápasu nachytat levým hákem a dotkl se podlahy. Následovalo počítání a ztráta důležitého bodu, který mu na konci zápasu chyběl alespoň k remíze.Anatoli Hunanyan vs Norbert Harcsa
Ve druhém a třetím kole přišlo sice zlepšení, ale stále to nebylo ono. Od čtvrtého kola už v ringu dominoval náš boxer, ale na výhru už to prostě nestačilo a Maďar vyhrál u všech rozhodčích 57:56.

Tolja těsně po zápase neskrýval zklamání „Tahle prohra mě moc mrzí, zápas jsem si prohrál prostě sám a soupeř zaslouženě vyhrál“.

Anatoli Hunanyan
Foto z šatny těsně po zápase: Anatoli Hunanyan s týmem a přáteli

Byli jsme velice pozitivně překvapeni promotérskou stájí Felix Promotion. Všechny zápasy byly ohodnoceny velmi regulérně, žádné nadržování domácím boxerům atd jak jsme bohužel už zvyklí…
Sám promotér Felix Racz přišel za českým boxerem po galavečeru osobně do šatny, poděkoval mu za účast a za skvělý výkon v ringu.
Jediná chybička, která se vloudila byla vlajka, neboť při nástupu se neobjevila na plátně ani česká nebo arménská vlajka, ale německá. Tím ale výčet negativ končí.

Super pérová váhaZoltan Kovacs vs Fred Sayuni
Maďarská jednička Zoltan Kovacs (16-5-1, 6 KO) opět v zápase dominoval a jednoznačně 3x 60:54 vybodoval Freda Sayuniho (13-8-6, 7 KO) z Tanzánie.
Kovacs mimo jiné loni v červenci parádně knockoutoval v 1. kole přemožitele Martina Parlagiho Marco McCulloughs z Irska a v prosinci sestřelil krajana Davida Kanalase a získal maďarský národní titul!Zoltan Kovacs vs Fred Sayuni