Tolja jde do souboje o titul organizace FEN!

Anatoli Hunanyan má před sebou velmi zajímavou odvetu. Na galavečeru polské organizace FEN vyzve úřadujícího šampióna Dominika Zadoru, kterého před třemi lety ukončil před limitem!

27.11.2021 – Vratislav, Polsko
Fen 37
PPV na: FEN MMA TV
Velterová váha -77 kg
🇵🇱 Dominik Zadora vs Anatoli Hunanyan 🇦🇲

Devětadvacetiletý polský bijec s přezdívkou „Japonský dřevorubec“ Dominik Zadora a devětatřicetiletý arménský tvrďák žijící v Praze „Tolja“ Anatoli Hunanyan se již střetli v únoru 2018 na polském galavečeru DSF 13. Tolja tehdy zápas na horké polské půdě zvládl a Zadoru ukončil ve druhém kole.

Hunanyan bude v organizaci FEN zápasit již podruhé v kariéře. Poprvé se v polské organizaci představil na galavečeru s pořadovým číslem deset, když v hlavním duelu večera nestačil ve třech kolech na domácího bijce Pawla Biszczaka.

Zadora získal pás ve velterové váze loni v říjnu na galavečeru FEN 30, když ve vypjaté odvetě dokázal přetlačit na body krajana Wojciecha Wierzbickiho. Poté dokázal ještě na galavečeru FEN 33 v netitulové bitvě vybodovat českého bijce Pavla Šacha. Aktuálně má na svém kontě čtyři výhry v řadě.

Nyní tak má Zadora před sebou první obhajobu titulu a bude to mít hodně těžké. Na jedné straně chce Hunanyanovi vrátit tři roky starou porážku, ale je na něj díky tomu obrovský tlak, protože musí vyhrát. Na druhé straně Tolja rozhodně nejede do Polska prohrát a na Poláka si věří.