Titulový souboj Anthonyho Joshuy s Kubratem Pulevem byl oficiálně odložen!

Povinná obhajoba šampiona WBA, WBO, IBF a IBO Anthonyho „AJ“ Joshuy (23-1-0, 21 KO) s bulharským veteránem Kubratem „The Cobra“ Pulevem (28-1-0, 14 KO) se oficiálně odložila na pozdější termín.

Pandemie koronaviru ve Velké Británii neustupuje, naopak nabývá na síle a tak stáj Matchroom Boxing byla nucena odložit i plánovanou povinnou obhajobu šampiona WBA, WBO, IBF a IBO Anthonyho Joshuy s bulharským veteránem Kubratem Pulevem. Oba chasníci se měli střetnout 20.6.2020 na londýnském stadionu Tottenhamu Hotspur, ale bohužel si fanoušci budou muset ještě počkat.

Podle Eddieho Hearna by se měl souboj o čtyři pásy mistra světa posunou pouze o jeden měsíc a místo konání by mělo být zachováno, ovšem pokud pandemie koronaviru nezačne ustupovat, pak by na bitvu mohlo dojít až na podzim. Aktuálně to však vypadá, že se oba obři střetnou již 25.7.2020. Připomeňme si, že Joshua naposledy bojoval začátkem prosincem minulého roku, když v Saúdské Arábii porazil na body Andyho Ruize. Pulev svůj poslední souboj absolvoval ještě o měsíc dříve, když ve dvanácti kolech vybodoval průměrného Američana Rydella Bookera.