Titulové zápasy žen: Shields vs Gabriels a Hammer vs Nelson!

Claressa Shields vs Hanna Gabriels22. června nás čekají v Detroitu dva titulové zápasy žen ve střední váze. O pás WBA a IBF se utkají Claressa Shields a Hanna Gabriels a o tituly WBC a WBO Christina Hammer a Tori Nelson! Utkají se následně vítězky ve sjednocujícím duelu o královnu střední váhy?

22.6.2018 – Masonic Temple, Detroit, USA
Střední váha ženy
Claressa Shields vs Hanna Gabriels
Neporažená americká a světová jednička v super střední váze „T-Rex“ Claressa SHIELDS (5-0-0, 2 KO) a jednička Kostariky a také světová jednička v super velterové váze „La Amazona“ Hanna GABRIELS (18-1-1, 11 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly IBF a WBA!

Claressa Shields

Claressa Shields má za sebou neskutečně úspěšnou amatérskou kariéru, ve které získala dvě olympijské zlata (2012 Londýn a 2016 Rio) a také dvě zlaté medaile z mistrovství světa (2014 Čedžu a 2016 Astana).

Do profi ringu vlétla tato 23 letá hvězda 19. listopadu 2016, tedy po zisku zlaté medaile z Ria a hned v prvním zápase vybodovala krajanku Franchon Crews Dezurn. V loňském roce postupně zničila Maďarku Szilvii Szabados, Američanku Sydney LeBlanc a Němku Nikki Adler.

V zápase s Nikki Adler získala světové tituly WBC a IBF v super střední váze. Oba pásy již stihla obhájit letos 12. ledna, když v deseti kolech jasně vybodovala 3x 100:90 krajanku Tori Nelson, aktuální soupeřku právě Christiny Hammer.

Po této obhajobě si zkusí střední váhu a do cesty se jí o dva světové tituly postaví Hanna Gabriels. Ta je dlouholetou šampiónkou super velterové váhy a na svém kontě má jen jedinou porážku a to z roku 2013, kdy technickým KO vyřadila
Oxandia Castillo z Dominikánské republiky. Tu loni v odvetě vybodovala.

22.6.2018 – Masonic Temple, Detroit, USA
Střední váha ženy
Christina Hammer vs Tori Nelson
Neporažená německá a světová jednička Christina HAMMER (22-0-0, 10 KO) a americká a světová trojka super střední vyhý Tori NELSON (17-1-3, 2 KO) se utkají v desetikolové bitvě o tituly WBC a WBO!

Christina Hammer vs Kali Reis

Christina Hammer je dlouholetou světovou šampiónkou a před sebou má další obhajobu svých pásů, které naposledy obhajovala loni 4. listopadu, když ve čtvrtém kole knockoutovala reprezentantku Ghany Gifty Amanua Ankrah (8-5-1, 6 KO).

Nyní má před sebou další zápas o tyto světové tituly a do cesty se ji postaví Tori Nelson, Jenž má ve svých 41 letech na kontě pouze jedinou porážku a to s již zmíněnou amatérskou královnou Claressou Shields.