Titulové zápasy roku v Plzni! Šour vs Pejsar a Řezníček vs Ducár!

Pavel Šour vs Václav Pejsar a Vladimír Řezníček vs Vasil Ducár16. prosinci se v Plzni uskuteční dva titulové zápasy v profesionálním boxu o český titul ČUBP. Utkají se nejlepší boxeři křížové a těžké váhy. Vladimír Řezníček se utká s Vasilem Ducárem a Pavel Šour s Václavem Pejsarem! Vítězové odejdou z ringu jako čeští šampióni, kdo to bude?!

16.12.2017 TJ Lokomotiva Plzeň, Česká republika
Křížová váha – Titul ČUBP
Vladimír Řezníček vs Vasil Ducár
Česká jednička Vladimír ŘEZNÍČEK (7-2-1, 3 KO) a česká neporažená dvojka Vasil DUCÁR (4-0-0, 4 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český pás České Unie Boxerů Profesionálů!

Vladimír Řezníček letos přešel pod plzeňský tým Atom Gym a jeho kariéra jde od té doby strmě nahoru. Nejprve 14. května v Praze vybodoval odolného Jana Hrazdíru, poté 9. června v Plzni na body porazil českou legendu Jiřího Svačinu, jenž ukázal, že ani ve 39 letech nepatří do starého železa.
Naposledy stál v ringu 24. září, kdy vyzval slovenskou amatérskou hvězdu Michala Plesníka. Velmi očekávaný duel skončil jednoznačnou bodovou výhrou pro české borce a potvrdil tak dominanci na české půdě.

Nyní jej čeká první zápas o profesionální titul mistra republiky. Jeho soupeřem bude velezkušený amatérský boxer Vasil Ducár, jenž do profiringu vlétl letos v dubnu a od té doby zničil před limitem všechny své soupeře a stal se tak uchazečem o český titul. Řezníček má nespočet amatérských titulů, dokáže v prosinci získat i ten profesionální?

Těžká váha – Titul ČUBP
Pavel Šour vs Václav Pejsar
Česká neporažená jednička “Pablo” Pavel ŠOUR (6-0-0, 5 KO) a česká dvojka držitel českého titulu Václav PEJSAR (11-5-0, 9 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český pás České Unie Boxerů Profesionálů!

Okolo tohoto zápasu byl v posledních týdnech poměrně šrumec, neboť se oba týmy nedokázali shodnout na místě konání titulového zápasu a včera se tak konala historicky první zápasová dražba v České republice. Do dražby se zapojili pouze dva pořadatelé. Martin Hadrovský za Atom Gym Plzeň a Matouš Rajmont za galavečer v Lucerně.
Dražba začala na 100 tisících a byla ukončena vítězstvím Martina Hadrovského za 300 tisíc a zápas se tak bude konat právě v domovině obou boxerů v Plzni.

Pavel debutoval v profi ringu loni 17. prosince, kdy si snadno poradil s debutantem Miloslavem Pávkem, kterého zničil již v prvním kole. Stejný scénář se opakoval letos 25. února v Poděbradech, kde zdemoloval v prvním kole hromotluka Františka Kynkala.
V pražské hale Královka se utkal s Chorvatem Ante Verunicou, kterého porazil jednoznačně na body. Následoval souboj s gruzínskou trojkou Davitem Gorgiladzem v Plzni, ani tomuto soupeři nedal Pavel šanci a Gruzínec dokázal vzdorovat pouhá dvě kola. 28. října si v Ústí nad Labem zaboxoval s držákem Petrem Frohlichem, ale ani ten nedokázal Šourovi vzdorovat více jak dvě kola.

Naposledy stál v ringu 24.9. v Plzni, kde se utkal s českou trojkou a sympaťákem z Ústí nad Labem Radkem Vařakem. Ačkoliv se Vařak zkusil pustit do favorita s plnou silou a tvrdostí, tak zkušenější boxer Pavel Šour Vařaka ještě v prvním kole velmi tvrdě knockoutoval a stal se povinným vyzyvatelem šampióna Václava Pejsara.

Václav Pejsar vs Tomáš Mrázek

Pejsar získal český titul ČUBP loni 27. října na galavečeru Heroes Gate v Praze. Tehdy se utkal se zkušeným amatérským boxerem a tehdejší dvojkou české ratingu Tomášem Mrázkem. Plzeňský boxer v zápase dominoval a zaslouženě získal pás pro šampióna ČUBP.
Nyní jej čeká první obhajoba tohoto prestižního českého titulu a do cesty se mu postaví Pavel Šour. Souboj dvou plzeňských boxerů tak rozhodne, jestli zůstane šampiónem Václav Pejsar nebo Pavel Šour.