Titulová bitva Šálek vs Surmaj již tuto sobotu!

Tomáš Šálek vs Jiří SurmajBývalý český šampión těžké váhy Tomáš Šálek bude chtít opět získat titul. Na sobotním galavečeru v Ústí nad Labem se střetne s Jiřím Surmajem!

2.3.2024 – Sluneta, Ústí nad Labem
Tohle je Box 9
Těžká váha
Tomáš Šálek 🇨🇿🆚🇨🇿 Jiří Surmaj
Souboj o český titul ČUBP!
Vstupenky v síti Ticketportal!
Start v 17:00!

Česká dvojka těžké váhy Tomáš ŠÁLEK (20-4-0, 13 KO) a česká šestka Jiří SURMAJ (6-4-0, 5 KO) se utají na galavečeru v Ústí nad Labem v desetikolové bitvě o český titul ČUBP!

Čtyřiadvacetiletý Jiří Surmaj odboxoval v loňském roce celkem čtyři duely z nichž dva vyhrál (Adil Rusidi a Engin Solmaz) a dva prohrál (Matty Harris a Viktor Jurk). Letošní rok odstartoval na konci ledna v Ústí, kde se snadno vypořádal s Janem Hřebíkem, kterého ukončil už v prvním kole a ukázal hlad po titulu.

Titulová šance přichází právě teď a již tuto sobotu bude bojovat o Český národní titul ČUBP. Do cesty se mu však postaví zkušený boxer a bývalý šampión Tomáš Šálek, který držel český titul v letech 2021 a 2022, kdy porazil nejprve Michala Reissingera a při obhajobě také Pavla Šoura, nyní manažera právě Surmaje.

Tomáš Šálek

Galavečer v ústecké Slunetě nabídne celkem 4 titulové souboje, kromě Šálka se Supaje budou o české pásy bojovat také v super střední váze Pavel Albrecht a Milan Prochazka a ve střední váze Erik Agateljan s Milošem Beránkem. O Mezinárodní titul malé organizace UBO se ve střední váze poperou Michal Miko a Bazargur Jugder.

Tohle je box