Tisková konference: David Haye vs Arnold Gjergjaj! Video a Galerie!

David Haye vs Arnold GjergjajDnes se konala tisková konference k dalšímu zápasu Davida Haye, na které potvrdil jako soupeře Švýcara Arnolda Gjergjaje!
Na tiskové konferenci samozřejmě nechyběl ani Shannon Briggs!

David Haye vs Arnold Gjergjaj21.5.2016 – O2 Arena (Millenium Dome), Londýn, Velká Británie
Těžká váha
Britská šestka a bývalý mistr světa „Hayemaker“ David HAYE (27-2-0, 25 KO) vs neporažená švýcarská jednička „The Cobra“ Arnold GJERGJAJ (29-0-0, 21 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě!

Tisková konference probíhala v naprosto přátelské atmosféře jen do doby, než se na scéně ukázal americký boxer Shannon Briggs!

David Haye mimo jiné na tiskové konferenci oznámil, že věnuje 10% z prodeje lístků na podporu léčby jeho krajana Nicka Blackwella, který je od sobotního prohraného zápasu s Chrisem Eubankem stále v umělém spánku a jeho stav je velmi kritický.

David Haye vs Arnold Gjergjaj

Výběr neporaženého soupeře zdůvodnil jednoduše: „Je vyšší než já, má skvělé postavení ve světovém žebříčku a ještě ke všemu je neporažený. Je to pro mě výzva a myslím, že to bude skvělý zápas“.

David Haye vs Arnold Gjergjaj

Tiskovou konferenci si samozřejmě nenechal utéct ani Shannon Briggs jenž od minulého týdne Hayemakera pronásleduje všude kde se dá a došlo i na slovní potyčku.

David Haye vs Arnold Gjergjaj
David Haye vs Arnold Gjergjaj

David Haye se opět netají tím, že bych těl, aby se jeho zápas vysílal opět zdarma, stejně jako jeho duel s Marke De Morim, jenž byl živě na Youtube.
„Vedeme jednání s se sportovními televizemi a doufám, že opět dojdeme ke shodě“

David Haye vs Arnold GjergjajDavid Haye vs Arnold Gjergjaj