Thorslund knockoutovala Munoz a obhájila titul!

Dánská šampiónka Dina Thorslund opět úřadovala a mexické vyzývatelce Zulině Munoz nedala sebemenší šanci a v sedmém kole ji ukončila! Video v článku!

13.11.2021 – Kolding Hallen, Kolding, Dánsko
Bantamová váha
🇩🇰 Dina Thorslund vs Zulina Munoz 🇲🇽
7. kolo KO

Osmadvacetiletí neporažená dánská šampiónka Dina Thorslund (17-0-0, 7 KO) získala v březnu 2018 světový titul WBO v super bantamové váze, když na body přetlačila Aliciu Ashley z Jamajky. Pás následně třikrát obhájila a přešla do do bantamové váhy.

V té se letos v červnu utkala o uvolněný titul WBO s mexickou boxerkou Jasseth Noriegou. V zápase jasně dominovala a urvala jednoznačné vítězství na body. Včera se tak postavila k první obhajobě pásu a do cesty se ji postavila další mexická boxerka, velmi zkušená čtyřiatřicetiletá „La Loba“ Zulina Munoz (53-4-2, 30 KO).

Zápas měla domácí šampiónka plně ve své režii a Munoz jen těžko hledala recept na mnohem lépe pohybující a přesnější Dinu Thorslund. Ta v sedmém kole vytasila tvrdý úder na spodek a Munoz se skácela k zemi. Mexičanka nebyla schopná dále pokračovat a ringový Mikael Hook zápas ukončil.

Dánská boxerka tak po kralování v super bantamu kraluje tak= v bantamové váze a vyhřívá se na první pozici světového žebříčku, kde ji stíhají 4 mexické boxerky.