Těžkotonážní souboj: Martha Salazar vs Alejandra Jimenez!

Alejandra Jimenez vs Martha SalazarZítra nás čeká málo vídaná bitva v ženské těžké váze a ještě k tomu okořeněná světovým titulem WBC mezi Američankou Marthou Salazar a Mexičankou Alejandrou Jimenez!

ZÍTRA – Oasis Hotel Complex, Cancun, Quintana Roo – Mexiko
Těžká váha ŽENY
Americká jednička“The Shadow“ Martha SALAZAR (13-4-0, 3 KO) a neporažená mexická dvojka „La Tigre“ Alejandra JIMENEZ (5-0-0, 4 KO) se utkají o světový titul WBC v těžké váze!Martha Salazar vs Alejandra Jimenez

Martha Salazar se vrací do ringu po rok a půl dlouhé pauze, způsobenou zraněním. Salazar naposledy boxovala 8. listopadu 2014 proti rodačce ze San Fernanda Tanzee Daniele, kterou porazila jednoznačně na body 3x 100:90 a získala tak titul WBC.

Martha Salazar vs Alejandra Jimenez

Nyní tak čeká první obhajoba tohoto pásu a nebude to rozhodně jednoduchý boj, proti sobě bude mít dravou 28letou neporaženou Mexičanku, která 4 ze svých pěti zápasů vyhrála před limitem!

Martha Salazar vs Alejandra Jimenez

Alejandra Jimenez vlétla do světa profesionálního boxu teprve v říjnu 2014 a postupně boxersky roste. Všechny své zápasy vyhrála naprosto jednoznačně a ačkoliv není v tomto zápase favoritkou, tak podle nás může vyhrát.

Martha Salazar vs Alejandra Jimenez

Dá se očekávat, že vítězka vyzve absolutní šampiónku těžké váhy Gwendolyn O’Neil (19-7-1, 7 KO), tato Brazilka má jednoznačnou pozici světové jedničky a čeká na novou vyzyvatelku.

Martha Salazar vs Alejandra Jimenez Martha Salazar vs Alejandra Jimenez Martha Salazar vs Alejandra Jimenez Martha Salazar vs Alejandra Jimenez