Těžké váhy v akci. V ringu se představí Pulev, Dinu i talent Gorman!

O tomto víkendu nás čekají hlavně dva zajímavé střety urostlých chasníků z nejtěžší váhové kategorie. Kubrat Pulev (26-1-0, 13 KO) si to rozdá s Bogdanem Dinu (18-1-0, 14 KO) a Nathana Gormana (15-0-0, 11 KO) otestuje veterán Kevin Johnson (34-12-1, 18 KO).

Kubrat „The Cobra“ Pulev (26-1-0, 13 KO) vs. Bogdan Dinu (18-1-0, 14 KO) – V minulém roce si bulharská „Kobra“ poradila s britským talentem Hughiem Furym. V neatraktivním duelu slavil jednoznačné bodové vítězství starší Pulev, který následně podepsal hodně zajímavou smlouvu s americkou stájí Top Rank a již se začalo spekulovat o jeho americkém debutu. Jenže soupeře se nedařilo příliš dlouho najít. Původně to vypadalo na možný souboj s Oscarem Rivasem, pak již domluvený souboj odřekl finský obr, Robert Helenius, aby se nakonec upsal Rumun, Bogdan Dinu. Ten v minulém roce jasně nestačil na amerického drobečka Jarrella Millera a padl knockoutem ve čtvrtém dějství, poprvé v kariéře.

Nathan Gorman (15-0-0, 11 KO) vs. Kevin „Kingpin“ Johnson (34-12-1, 18 KO) – V Leicester Aréna otestuje své schopnosti teprve dvaadvacetiletý britský talent Nathan Gorman. Mladý Brit ve své kariéře ještě neprohrál a naposledy si v prosinci minulého roku hravě poradil s rumunským obrem Razvanem Cojanu, kterého zdolal přesvědčivě na body. Nyní světovou sedmačtyřicítku a britskou sedmičku otestuje veterán těžké váhy Kevin Johson. Americký „Kingpin“ v minulé roce dotáhl do konce souboje s Duboisem i Hrgovičem. Bude tak nesmírně zajímavé vidět Gormanův výkon a srovnat si jej s ostatními talenty. Oba bijci si to rozdají o titul WBC International Silver.