Terminátor vs Baba Jaga – 5. prosince!

Velmi očekávaný zápas Karlos Vémola vs Václav Mikulášek se bude konat na galavečeru 5. prosince v Brně! Oktagon 19 tak nabídne nejočekávanější bitvu tohoto roku! Video!

5.12.2020 – Zoner Bobyhall, Brno, ČR
Střední váha
Karlos Vémola vs Václav Mikulášek

Vémola naposledy startoval loni 9. listopadu na galavečeru Oktagon 15 v zápase „století“. Tehdy vyzval v pražské O2 aréně slovenskou legendu Attilu Végha.

Ačkoliv Vémola sliboval drtivou výhru a na svého soka verbálně útočil, tak slovenský fighter českého Terminátora uspal už v prvním kole a ukončil veškeré dohady o tom, kdo je lepší.

Nyní se český fighter vrací a vyzve Václava Mikuláška. Ten zápasil naposledy na Oktagon Prime 2 loni v říjnu, kde v prvním kole knockoutoval Slováka Branislava Zuzáka. V duelu s Vémolou rozhodně nebude favoritem, ale zápas je tak vyhrocený, že se může stát doslova cokoliv.

Na galavečeru vystoupí také slovenská hvězda „Pirát“ Samuel Krištofič, který vyzve polského fightera Mateusze Strzelczyka. Polák poslední tři duely prohrál a chtěl by si napravit reputaci. Pirát v posledním zápase prohrál, když nestačil na krajana Vlastu Čepa.