Terence Crawford: Nechci bojovat bez fanoušků, protože dostávám peníze ze vstupenek!

Aktuální světová dvojka a šampion WBO welterové váhy Terence „Bud“ Crawford (36-0-0, 27 KO) není zrovna zastáncem galavečerů bez diváků. On sám by totiž přišel o nemalé peníze, které dostává z prodeje vstupenek.

Bývalý nesporný král super lehké váhy a aktuální šampion WBO welterové váhy Terence Crawford rozhodně nechce bojovat bez fanoušků v hale. Dvaatřicetiletý „Lovec“ z Omahy by totiž přišel o velkou porci peněz, které dostává z prodeje vstupenek. „Za své souboje samozřejmě dostávám pevnou výplatu, ale také mám určené procento z prodaných vstupenek. Pokud tedy fanoušci nepřijdou na galavečer, kde bojuji, tak mi promotér nedá žádné peníze navíc. Když budou chtít, abych bojoval bez diváků, tak mi budou muset přidat, protože jinak se mi to nevyplatí.“ – Rozpovídal se Američan, jenž je momentálně považovaný za jednoho z nejlepších boxerů napříč všemi vahami.

„Aktuálně jsem v takové pozici, že rozhodně nemám v plánu vydělávat méně. Souhlasil jsem s finančními ústupky celou svoji kariéru, ale nyní rozhodně ustupovat nemusím. Pokud mi promotéři přidají nějaké peníze, pak klidně budu boxovat bez diváků. Když ne, tak se objevím v ringu, až budou arény plné. Každopádně se nemohu dočkat, až zase vstoupím do ringu.“ – Dokončil své povídání Crawford, který stál v ringu naposledy 14.12.2019 s Egidijusem „The Mean Machine“ Kavaliauskasem (21-1-1, 17 KO). Jednatřicetiletého Litevce zničil v devíti kolech.