Téměř podepsané! Alexander Povetkin se střetne 2.5.2020 s Dillianem Whytem v Manchesteru!

Podle veškerých informací je souboj mezi prozatímním šampionem WBC a světovou šestkou Dillianem „The Body Snatcher“ Whytem (27-1-0, 18 KO) a bývalým světovým šampionem a aktuální sedmičkou Alexanderem „Ruským Vítězem“ Povetkinem (35-2-1, 24 KO) téměř hotový.

Podle veškerých zákulisních informací, které se dostávají na povrch díky špičkovým novinářům, je souboj mezi prozatímním šampionem WBC Dillianem Whytem a bývalým světovým šampionem Alexanderem Povetkinem téměř hotový. Oba borci údajně souhlasili s podmínkami souboje a nyní se jen čeká na podpis smluv. Aktuální světová šestka a britská trojka těžké váhy se střetne se světovou sedmičkou a ruskou jedničkou 2.5.2020 na galavečeru v Manchesteru.

Zde by měl do ringu také vrátit bronzový medailista z olympijských her v Riu a světová třináctka nejtěžší váhové kategorie Filip „El Animal“ Hrgovič (10-0-0, 8 KO). Jeho soupeřem by se měl stát konžský obr a světová pětatřicítka Martin Bakole Ilunga (15-1-0, 12 KO). Dojít by zde mělo i na souboj o evropský titul v polotěžké váze mezi čtyřiatřicetiletým ruským válečníkem Igorem Mikhalkinem (23-2-0, 10 KO) a stejně starým britským borcem Callumem „The One“ Johnsonem (18-1-0, 13 KO).

Připomeňme si, že jak čtyřicetiletý ruský veterán, tak jednatřicetiletý britský raubíř, se naposledy objevili v ringu 7.12.2020 na galavečeru v saúdskoarabském Rijádu. Povetkin zde svedl brutální bitvu s Michaelem Hunterem, která skončila remízou. Whyte se po dopingovém skandálu (od kterého byl následně očištěn) vrátil do ringu s polským veteránem Mariuszem Wachem. Rodák z Krakova mu dělal velké problémy, ale nakonec jej rodák z Jamajky reprezentující britské bary dokázal na body přetlačit.