Teixeira vs Procházka na Premier Sport v rámci O2 Sport!

Glover Teixeira vs Jiří ProcházkaV noci ze soboty na neděli se uskuteční největší událost v historii českého MMA. Zápasník Jiří Procházka zabojuje v nejprestižnější organizaci světa UFC o titul polotěžké váhy s ostříleným šampionem Gloverem Teixeirou!

Stanice Premier Sport 1 a Premier Sport 2, které diváci O2 TV najdou v tarifech O2 TV Stříbrná, O2 TV Zlatá i v O2 TV Sport Plus (299 Kč na 30 dní), nabídnou vedle přímého přenosu také hodinové studio. V něm moderátor O2 TV Sport David Sobišek přivítá v roli hostů Karlose Vémolu, Michala Martínka nebo trenéra Andrého Reinderse. Fanoušci se mohou rovněž těšit na exkluzivní rozhovory s Jiřím Procházkou a Makhmudem Muradovem.

Jiří Procházka

V neděli brzy nad ránem středoevropského času se bojovník Jiří Procházka představí na UFC 275 v Singapuru, kde dojde k dlouho očekávanému souboji s brazilským veteránem Gloverem Teixeirou. Ten vůbec poprvé obhajuje titul polotěžké divize. Český zápasník Jiří Procházka, který neprohrál již 12 zápasů v řadě, se v případě úspěchu nesmazatelně zapíše do historie UFC.

O2 Sport UFC

„Pro všechny fanoušky bojových sportů bude titulový zápas Jiřího Procházky naprostým vrcholem roku. Pro diváky jsme připravili speciální program, který začne již v pátek od 19:00 hodin na stanici Premier Sport 2, kdy odvysíláme exkluzivní rozhovor s Jiřím Procházkou. Pak naváže další interview moderátora Davida Sobiška s elitním UFC zápasníkem Makhmudem Muradovem, jenž patří do ambasadorského týmu O2 TV,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Ze sobotního studia O2 TV Sport pak David Sobišek provede diváky doprovodným programem. „Připravujeme opravdu atraktivní obsah, který fanouškům přinese jak aktuální informace, tak analytické a expertní pohledy. V roli hostů se představí taková jména jako Karlos Vémola, Michal Martínek nebo trenér André Reinders. Studio bude mít premiéru od 20:00 hodin na stanici Premier Sport 2,“ prozradil moderátor David Sobišek.

O2 Sport UFC