Teddy Atlas : Fury v bitvě s Wilderem nepředvedl nic světoborného!

Podle slov Teddyho Atlase nepředvedl Tyson Fury (27-0-1, 19 KO) nic světoborného. Naopak duel, který se odehrál v prosinci jen ukázal na technické nedostatky aktuálního šampiona WBC, Deontaye Wildera (40-0-1, 39 KO).

Oba borci se střetli 1.12.2019 ve Staples Center. „Gypsy King“ se sice poroučel dvakrát k zemi, i tak byl podle některých vítězem. Duel skončil velmi diskutovanou remízou a oba borce zřejmě čeká v brzké době reparát. Podle slavného trenéra Teddyho Atlase však Fury nepředvedl nic neočekávaného. „ Prostě boxoval. Dělal to, co boxer dělat má. To Wilder se v tomto souboji choval poněkud zvláštně. Prováděl údery z nepřirozených pozic, často přepadával do svých úderů a nechal se zbytečně moc zasahovat.“ – Myslí si Atlas.

Deontay Wilder vs Artur Szpilka

„ Není v mém zájmu hanit výkon Deontaye Wildera. Ne, jen chci říct pravdu. Chci říct, jak na mě duel působil a co mi přišlo divné. Co dělal Fury v tomto souboji? Jen to, co musel. Ukázal, že má Wilder hodně technických nedostatků a využil jich.“ – Doplnil svoji myšlenku Atlas, který dělá experta pro stanici ESPN. Podobně Altas mluvil i po zápase s polským bojovníkem Arturem Szpilkou, jelikož i s ním měl Wilder celkem potíže, než přišel ten drtivý knockout. Můžeme se jen těšit, co oba válečnici předvedou při odvetě.