Teddy Altas : Miller porazil jen vyčuchlého Adamka, ale Joshua není Tyson!

Jeden z nejuznávanějších trenérů této doby, Teddy Altas, nedává svému krajanovi Jarrellu Millerovi (23-0-1, 20 KO) příliš velké šance. Ovšem dodává, že Anthony Joshua (22-0-0, 21 KO) může v tomto duelu překvapivě padnout.

„ Miller má dobré výsledky, ale s nikým dobrým neboxoval. Bojoval s vyčichlým Adamkem, který měl to nejlepší za sebou. Byl už dlouho za vrcholem a navíc to nejlepší předváděl v křížové váze. Nebyla to přirozená těžká váha. Uvidíme na kolik to bude vyrovnaný souboj. Joshua není určitě nedotknutelný a neporazitelný. Má hodně mezer ve svém boxerském projevu a ty Miller může využít.“ – Rozpovídal se Teddy Atlas, který momentálně připravuje svého svěřence Oleksandra Gvozdyka k jeho první obhajobě pásu WBC v polotěžké váze. Atlas působí i jako komentátor a expert pro stanici ESPN. Občas jsou jeho názory kontroverzní, ale většinou pravdivé.

„Samozřejmě, Joshua působí, jako nezdolatelný Adonis. Má olympijské zlato, které neměl dostat, jelikož jednoznačně prohrál s Robertem Cammarelem. Jenže boxoval doma v Londýně a tudíž nepřipadalo do úvahy, že by mu zlatou medaili odepřeli. Joshua je dobrý, vypadá dobře a to přitahuje hodně fanoušků, kteří ho sledují, ale není to Tyson. Ten Tyson, který byl ve své době nezničitelný.“ – Hodnotí americký trenér, který spolupracoval i s legendárním „Zvířetem“. Každopádně se dozvíme pravdu až 1.6.2019, kdy se oba chasníci do sebe zaklesnou ve slavné Madison Square Garden.