Taylor vs Serrano zrušeno! Důvod? Peníze!

Velmi očekávaná bitva, která se měla původně konat v dubnu, poté v květnu a následně byla přesunuta na srpnový termín je definitivně zrušena. Americká boxerka nesouhlasila se snížením domluvené výplatní částky za zápas a Eddie Hearn nechtěl platil původní částku!

2.5.2020 se v Manchester Aréně měla utkat šampionka dvou váhových kategorií Katie Taylor (15-0-0, 6 KO) s šampionkou sedmi váhových kategorií Amandou „The Real Deal“ Serrano (38-1-1, 28 KO).

Původně se střet dvou královen profesionálního boxu měl konat již v dubnu na galavečeru v New Yorku, ale nakonec se termín maličko posunul na květen do Manchesteru. Poté zasáhl Covid 19 a finální termín byl v srpnu.

Nyní musel britský promotér Eddie Hearn přistoupit na snížení výplat pro obě bojovnice. Domácí Katie Taylor snížení přijala, ale Americká soupeřka však nikoliv a zápas je tak definitivně zrušen.

Srpnový galavečer tak přišel o veliký tahák a není jisté, zda na galavečeru Katie Taylor vůbec uvidíme. Hlavním zápasem večera bude souboj těžkých vah Alexander Povetkin vs Dillian Whyte.