Taylor vs Serrano již zítra o tituly WBA, WBO, WBC a IBF!

Katie Taylor vs Amanda SerranoNeporažená královna lehké váhy Katie Taylor a bývalá  šampiónka pérové váhy Amanda Serrano se již zítra v noci utkají o všechny čtyři světové tituly!

30.4.2022 – Madison Square Garden, New York, USA
Lehká váha
Katie Taylor 🇮🇪🆚🇵🇷 Amanda Serrano
Přímý přenos na DAZN!

Neporažená irská a světová jednička lehké váhy Katie TAYLOR (20-0-0, 6 KO) a portorická a světová jednička pérové váhy „The Real Deal“ Amanda SERRANO (42-1-1, 30 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBO, WBC a IBF!

Pětatřicetiletá irská hvězda Katie Taylor pásy naposledy obhajovala loni v listopadu, když na liverpoolském galavečeru jasně vybodovala kazašskou jedničku Firuzu Sharipovou. Začalo se spekulovat, zda není na čase přejít do jiné váhové kategorie.

Nakonec si však za ní z pérové váhy došla světová jednička, třiatřicetileté portorická šampiónka Amanda Serrano. Ta naposledy obhajovala světové tituly pérové váhy loni v srpnu, když jasně na body ovládla souboj s mexickou boxerskou Yamileth Mercado.

Katie Taylor vs Amanda Serrano

A že se bude jednat o velmi vyrovnaný duel ukazují i kurzy sázkových kanceláří. Mírnou favoritkou duelu je irská válečnice s kurzem 1,99 a na portorickou boxerku 1,88. obě boxerky by si měli vydělat největší sumu v historii ženského boxu. Eddie Hearn a Jake Paul vsadili milion dolarů do „banku“ což znamená, že bez ohledu na smlouvu vítězka dostane ještě čistý peněžní bonus 2 miliony dolarů.

V ringu také uvidíme souboj dvou bývalých světových šampiónů Jessie Vargasa s Liamem Smithem nebo sjednocující bitvu super střední váhy žen Franchon Crews Dezurn vs Elin Cederroos. Přímý přenos bude zajišťovat streamovací platforma DAZN.